Album -Królestwo zwierząt - wynik konkursu dla powiatu lipnowskiego

Konkurs dodał(a) Dorota Maciakiewicz

Dnia 14 maja 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego pod nazwą "Album – Królestwo zwierząt…" zorganizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe "Mały Europejczyk" w Chalinie dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie powiatu lipnowskiego.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a oto wyniki:

Kategoria wiekowa 3-4-latki:

I miejsce: Lidia Biernacka, Niepubliczne Przedszkole „Zielona Kraina” w Krojczynie

II miejsce: Mikołaj Celmer, Niepubliczne Przedszkole „Zielona Kraina” w Krojczynie

III miejsce: Maja Furmańska,  Przedszkole Samorządowe Kubusia Puchatka w Dobrzyniu nad Wisłą

Kategoria wiekowa 5-6-latki:

I miejsce: Franek Twarowski, Szkoła Podstawowa w Tłuchowie, klasa „0” - gr Misie

II miejsce: Antek Twarowski, Szkoła Podstawowa w Tłuchowie, klasa „0” - gr Misie

III miejsce: Anastazja Hawczyńska, Zespół Przedszkoli Miejskich nr 1 w Lipnie, „Miś Uszatek”

Dla pozostałych uczestników konkursu podziękowania wyślemy e-mailowo.

Termin: 2018-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny