MOJE ŚWIĄTECZNE DRZEWKO - WYNIKI

Konkurs dodał(a) Agnieszka Stolorz

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Moje świąteczne drzewko”

organizowanego przez Przedszkole Integracyjne w Mysłowicach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy z udział w konkursie. Nadesłane prace były pomysłowe i zaskakujące. Wybór zwycięzców stanowił nie lada wyzwanie dla komisji. Do konkursu zostało nadesłanych 133 prac z całej Polski, w tym przedszkoli miejskich, prywatnych, publicznych, niepublicznych, społecznych, samorządowych, zespołów szkolno -przedszkolnych oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych.

Z uwagi na ilość i różnorodność form komisja postanowiła o utworzeniu dwóch kategorii: forma płaska, forma przestrzenna oraz wyróżnień dla kreatywnych nauczycieli.

Wyniki w kategorii:

1. forma płaska:

I miejsce - ZUZANNA 4 LATA, Przedszkole Miejskie nr 35, SOSNOWIEC

II miejsce - OLIWIA 5 LAT, Zespół Szkolno – Przedszkolny, ORZYSZ

III miejsce - LAURA 4 LATA, Przedszkole Publiczne, STARE BUDKOWICE

Wyróżnienie: RÓŻA SZCZODRA 3 LATA, Publiczne Przedszkole Cudaczek z Oddziałami Integracyjnymi, MYSŁOWICE

2. forma przestrzenna:

I miejsce - NATALIA 4 LATA, Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, MYSŁOWICE

II miejsce - WOJTEK 5 LAT, Przedszkole nr 6, MYSŁOWICE

III miejsce - BARTOSZ 5 LAT, Przedszkole nr 49, WROCŁAW

Wyróżnienie - KACPER 4 LATA, Przedszkole Samorządowe, MODLNICZKA

Wyróżnienia dla kreatywnych nauczycieli:

p. DANUTA G., p. IZABELA Z. , Gminne Przedszkole, TWORÓG

p. MARTA P., Przedszkole nr 52, LUBLIN

p. MAGDALENA Z., Przedszkole Miejskie nr 50, SOSNOWIEC

p. A.STALMACH – PYKA, p. D. WOSK, Przedszkole nr 6, MYSŁOWICE

Zdjęcia wszystkich prac biorących udział w konkursie ogólnopolskim organizowanym przez nasze przedszkole zostaną zamieszczone na stronie internetowej http://p7myslowice.przedszkolowo.pl/

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!

Termin: 2017-12-22
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski