Wyniki XIV edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Ratujmy Przyrodę"

Konkurs dodał(a) Jadwiga Gołda

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Dnia 05 kwietnia 2018 r. w Samorządowym Przedszkolu Nr 83 rozstrzygnięty został konkurs plastyczny  „Ratujmy Przyrodę”.

Jury oceniło prace:

W kategorii- dzieci starsze (5 i 6- latki):

I miejsce-  Blanka Malicka (Samorządowe  Przedszkole Nr 78 im. Leśne Skrzaty  z Krakowa).

II miejsce –Julia Szymoniak, Zuzanna Dziedzina, Alicja Kwiatkowska (Samorządowe  Przedszkole Nr 130 im. Stanisława Pagaczewskiego  z Krakowa) ex aequo Marcin Dunda i Aleksandra Kot ( Przedszkole Nr 2 z Hajnówki).

III miejsce – Zofia Sękowska, Kalina Wróblewska, Oliwia Zawada, Patrycja Górak ( Samorządowe Przedszkole Nr 118).

W kategorii dzieci młodsze (3 i 4 – latki):

I miejsce – Radosław Janowski (Prywatne Przedszkole „Tęczowa Kraina”  z Krakowa).

II miejsce – Arletta Socha ( Przedszkole Specjalne Nr 245 dla dzieci słabo widzących Sowy Mądrej Głowy z Warszawy).

III miejsce – Laura Nowak  (Przedszkole Niepubliczne „Zielona Nibylandia” z Bolesławca).

W kategorii Wolontariusze:

II miejsce – Praca grupy Pszczółki i Anahit Abrahamyan (Samorządowe Przedszkole Nr 5 im. Brata Alojzego Kosiby z Wieliczki ).

III miejsce – Aleksander Chojnacki, Emilia Chlipała  oraz Katsiaryna Skitskaya    ( Samorządowe Przedszkole Nr 176 im. Marii Konopnickiej z Krakowa).

Jury konkursu przyznało również wyróżnienia:

Od Rady Miasta- Wituś Zyzman (Samorządowe Przedszkole  Nr 62 z Krakowa – dz. starsze)

Od Rady Rodziców – Marta Panasiuk  (Przedszkole Nr 2 z  Hajnówki- dz. starsze)

Od STRIM – Gabriela Szumowska (Oddział Przedszkolny Łyski 56 z Choroszczy)

Od Samorządowego Przedszkola Nr 83 – Katarzyna Wątróbska ( Przedszkole Publiczne Chatka Małolatka z Krakowa – dz. starsze), Natalia Wolan i Karolina Utylska (Samorządowe Przedszkole Nr 29 z Krakowa ) oraz w kategorii wolontariusze : Pola Małuszyńska, Sebastian Mazurkiewicz, Maja Kucharczyk, Martina Gil ( Samorządowe Przedszkole Nr 121 z oddziałami integracyjnymi z Krakowa).

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i nauczycielom za udział i fantastyczne pomysły. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów. Nagrody dla laureatów z innych miast zostaną wysłane pocztą. Nagrodzonych z Krakowa zapraszamy po odbiór nagrody do naszego przedszkola. Uroczyste wręczenie odbędzie się w trakcie Ekopikniku dnia 18.04.2018r. ( tj. środa) o godz. 15:15

Termin: 2018-03-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski