więcej informacji: Katarzyna Halik, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Najpiękniejszy nauczycielski głos

Weź udział w konkursie i zaśpiewaj na płycie do „Kalendarza nauczycielki przedszkola”!

Jeśli jesteś nauczycielką/nauczycielem, potrafisz i lubisz śpiewać, a do tego korzystasz z bliżejprzedszkolnego kalendarza, ten konkurs jest dla Ciebie 😊

Poszukujemy najpiękniejszych nauczycielskich głosów! Zwycięzców konkursu zaprosimy do zaśpiewania na płycie do „Kalendarza nauczycielki przedszkola 2022/2023”.

Wyniki konkursu „Najpiękniejszy nauczycielski głos”: zobacz
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Z laureatami konkursu będziemy kontaktować się mailowo w przyszłym tygodniu. Zachęcamy do wysłuchania zwycięskiego nagrania nadesłanego na konkurs – Agnieszka Mazurek i „Ośmiornica” (piosenka pochodzi z publikacji „A kura stroszy pióra”).

Zasady konkursu

• Zaśpiewaj do podkładu wybranej piosenki pochodzącej z płyt miesięcznikowych lub publikacji naszego wydawnictwa.
  • Nagraj swój śpiew (nagranie nie musi być profesjonalne – możesz to zrobić za pomocą dyktafonu w telefonie lub w formie wideo).
  • Prześlij plik mailem na adres konkurs@blizejprzedszkola.pl wraz z kartą uczestnika (znajdziesz ją na końcu strony) do 26 września 2021 r., w tytule maila wpisując: Najpiękniejszy nauczycielski głos.

Następnie wyłonimy 6 najpiękniejszych głosów – zwycięskich nauczycieli zaprosimy do zaśpiewania piosenki na płytę do „Kalendarza nauczycielki przedszkola 2022/2023”.

Nagranie piosenki do kalendarza odbędzie się w listopadzie w studiu w Krakowie – podczas spotkania będziemy również chcieli nagrać z Wami krótki filmik promocyjny dotyczący bliżejprzedszkolnego kalendarza i naszego wspólnego konkursu.

*Aby zgłosić się do konkursu, prosimy zaśpiewać dowolnie wybraną piosenkę z naszego repertuaru. Następnie zwycięzcy zaśpiewają na płytę nową piosenkę/piosenki (przyszłoroczny kalendarz jest w fazie tworzenia). Laureaci przed nagraniami w studiu otrzymają od nas teksty i podkłady do ćwiczenia.

Nagrody w konkursie

Zaśpiewasz piosenkę na płytę do „Kalendarza nauczycielki przedszkola 2022/2023”

Otrzymasz 5 egzemplarzy „Kalendarza nauczycielki przedszkola 2022/2023”

Otrzymasz certyfikat potwierdzający zwycięstwo i zaśpiewanie na naszej płycie