Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

KONFERENCJA AKCJA-RELACJA

Czy wiesz, jak wspierać rozwój społeczno-emocjonalny dzieci i młodzieży w dobie pandemii? Konferencja Akcja-Relacja to to największa konferencja dotycząca wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci i młodzieży. 

Konferencja Akcja-Relacja to aż dwa dni (10 prelekcji!) wspólnych spotkań i rozmów na temat tego, w jaki sposób jako dorośli możemy wspierać rozwój naszych podopiecznych.

Konferencja odbędzie się w modelu hybrydowym – stacjonarnie w hotelu Nadmorskim w Gdyni oraz na żywo w Internecie.

Dla uczestników konferencji stacjonarnej organizatorzy przygotowali:
●    Wydarzenie w 4-gwiazdkowym hotelu
●    Przerwy kawowe, bezpłatny bufet oraz lunch w cenie konferencji
●    Pakiet materiałów konferencyjnych 
●    Możliwość spotkania i wymiany doświadczeń w gronie specjalistów

Jedną z najważniejszych wartości przyświecających nam zarówno w pracy zawodowej, jak również w codziennym życiu są relacje.
Wierzymy, że prawidłowo ukształtowane stosunki z innymi stanowią podstawę szczęśliwego życia. Wspierając rozwój społeczno-emocjonalny dziecka pomagasz mu wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa, uczysz pokonywania trudności oraz regulowania trudnych emocji. Pracując z dziećmi i młodzieżą na każdym kroku widzimy negatywne konsekwencje trwającego od wielu miesięcy kryzysu. W tym roku naszą misją jest pokazanie terapeutom, w jaki sposób mogą towarzyszyć dzieciom w realizowaniu ich potrzeb. Chcemy podkreślić rolę dorosłych w rozwoju społeczno-emocjonalnym dzieci oraz porozmawiać o sposobach pracy opartych na relacji.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI?
Akcja-Relacja to największa konferencja dotycząca wspierania rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci i młodzieży

1)    WYDARZENIE OFFLINE I ONLINE
To Ty wybierasz, z jakiej korzystasz formy konferencji. Możesz oglądać jej przebieg z domu, bądź cieszyć się wydarzeniem na żywo razem z nami.
2)    ZAŚWIADCZENIA
Po zakończeniu konferencji każdy uczestnik otrzyma na maila dokument potwierdzający jego uczestnictwo w wydarzeniu.
3)    BONUSY I RABATY
Partnerzy i prelegenci przygotowali dla uczestników różne niespodzianki, w tym rabaty i kupony promocyjne do sklepów z materiałami do terapii i książkami.
4)    11 PRELEGENTÓW
Organizatorzy zebrali 11 specjalistów, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą i są ekspertami w zakresie kompetencji społecznych.
5)    PRAKTYCZNE MATERIAŁY
W ramach konferencji, przewidziane są materiały i artykuły, które będziemy przesyłać uczestnikom.
6)    WYSPECJALIZOWANA WIEDZA
Głównym tematem konferencji będzie rola dorosłych w rozwoju społeczno-emocjonalnym dzieci oraz rozmowa o sposobach pracy opartych na relacji.

 

Dowiedz się więcej

 

Pod patronatem

Komentarze