więcej informacji: Emilia Rak, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Koncertowy DOBRY gest,

czyli sposób na pomaganie w ramach
wydarzeń w Twoim przedszkolu lub żłobku

Ile placówek wzięło udział w projekcie?

Ile osób zaangażowało się w pomoc?

Jaka była wartość pomocy?

151757 pln

Aby wziąć udział w projekcie, nie trzeba wypełniać zgłoszenia udziału. Licznik należy uzupełnić dopiero po przeprowadzeniu wydarzenia i zamieszczeniu relacji.

O koncercie

Zapraszamy nauczycieli z całej Polski do przyłączenia się do naszego projektu, który nazwaliśmy „Koncertowy DOBRY gest”. Razem z Wami chcemy rozwijać w dzieciach empatię i zrozumienie, a przede wszystkim pokazać im magię pomagania!

W swoim żłobku/przedszkolu niejednokrotnie organizujesz zajęcia dla dzieci, których celem jest rozwijanie umiejętności społecznych związanych z współczuciem, otwartością i niesieniem pomocy. A gdyby tak połączyć to z wybraną akcją charytatywną, wesprzeć konkretny cel i pokazać dzieciom, jak cieszy ofiarowanie pomocy?

Zorganizuj konkretną pomoc podczas wydarzenia organizowanego w przedszkolu (teatrzyk, festyn, wspólna zabawa) i weź udział w naszym „Koncertowym DOBRYM geście”. Projekt nie ma przewidzianego terminu zakończenia – zachęcamy do organizacji wydarzenia w dowolnym momencie.

Dla dzieci najlepszy jest przykład, a więc… do dzieła! ;)

• zjednoczenie całego Bliżejprzedszkolnego otoczenia we wspólnym pomaganiu,
  • pokazanie dzieciom wartości pomagania,
  • angażowanie rodziców do współpracy z przedszkolem w ramach podejmowania wspólnych inicjatyw.