Polecamy Jubileuszowy upominek z okazji 20. urodzin BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Jubileuszowy upominek z okazji 20. urodzin BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

ponad 3 lat temu

Zbiór dwudziestu najczęściej pobieranych materiałów przez nauczycieli (scenariusze zajęć, pomoce dydaktyczne) – 170 stron!

Materiały pochodzą z archiwalnych wydań miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

ODBIERZ UPOMINEK

A to jeszcze nie wszystko – świętowania ciąg dalszy!

Już w najbliższy czwartek (30.09) miłe Panie z prenumeraty będą oczekiwać na telefon od Ciebie.

Jeśli tylko masz jakieś pytania dotyczące miesięcznika, prenumeraty – chcesz przedłużyć swoją prenumeratę lub dołączyć do grona prenumeratorów, skontaktuj się z nami: tel. 12 631 04 10 wew. 102.

Dla wszystkich osób, które zdecydują się z nami skontaktować w tym dniu, by zamówić lub przedłużyć prenumeratę, przygotowaliśmy ekstra niespodzianki
Jesteśmy dostępni w godzinach 9:00-14:00.