Dziecięca matematyka®: praktyczne rozwiązania metodyczne i organizacyjne stosowane w pracy ze starszymi i młodszymi przedszkolakami...

Edukatorzy: Ewa Zielińska dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska
Cena: 199.00 zł/os
co zawiera cena?

On-line

typ szkolenia

godzin dydaktycznych

Cel szkolenia

Dziecięca matematyka®: praktyczne rozwiązania metodyczne i organizacyjne stosowane w pracy ze starszymi i młodszymi przedszkolakami oraz sposoby rozwijania zadatków uzdolnień matematycznych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i wolniej rozwijających się

Cel:

Zapoznanie nauczycieli ze wskazówkami metodycznymi i organizacyjnymi w realizacji treści programowych z zakresu pojęć matematycznych oraz omówienie sposobów rozwijania zadatków uzdolnień matematycznych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Podniesienie jakości pracy z dziećmi poprzez czynnościowe uczenie się matematyki, a więc gry, zabawy dydaktyczne, sytuacje edukacyjne, zajęcia indywidualne i zespołowe oraz prowadzone z całą grupą.

Przebieg szkolenia

Ewa Zielińska

1. Omówienie treści matematycznych zawartych w Podstawie Programowej.
  2. Wskazówki organizacyjne i metodyczne w realizacji zajęć matematycznych.
  3. Postawa nauczyciela podczas prowadzenia zajęć matematycznych z całą grupą dzieci.
  4. Przykładowe rozwiązania metodyczne dla dzieci od 3 do 7 roku życia z zakresu: poznania schematu własnego ciała, orientacji w przestrzeni, rytmów i rytmicznej organizacji czasu, liczenia (równoliczności, ustawiania po kolei, numerowania), rachowania, klasyfikacji, mierzenia (stałość długości, pojemność, ciężar, czas), intuicji geometrycznych, układania i rozwiązywania zadań.

Zuzanna Jastrzębska-Krajewska

1. Zapoznanie z autorskimi wynikami badań dotyczących zadatków uzdolnień matematycznych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  2. Omówienie roli edukacji matematycznej w okresie wychowania przedszkolnego w kontekście dalszych sukcesów szkolnych oraz wyboru drogi zawodowej.
  3. Rzetelna edukacja matematyczna dzieci wolniej rozwijających się w przedszkolu - dlaczego nie można jej pominąć.
  4. Zaangażowanie rodziców w edukację matematyczną dzieci pełnosprawnych, jak i tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  5. #20minutdlaMATEMATYKI - czyli sposób na przyjemną matematykę w codzienności.
  6. Indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne, a Dziecięca Matematyka®
  7. Praktyczne wskazówki dotyczące realizacji ćwiczeń zawartych w Dziecięcej Matematyce® w kontekście dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz omówienie pomocy dydaktycznych.

Film szkoleniowy

Wpisz kod dostępu i oglądaj szkolenie

Oglądaj całe szkolenie

Dodatkowe informacje

1. Wykup dostęp do konferencji Ewy Zielińskiej i Zuzanny Jastrzębskiej-Krajewskiej.
  2. Otrzymasz tygodniowy dostęp do nagrań. Kod dostępu należy wpisać w oknie „Wpisz kod dostępu”, a następnie kliknąć „Dodaj kod i oglądaj szkolenie”.
  3. Pobierz materiały konferencyjne, które zostaną udostępnione wraz z kodem dostępu.
  4. Wypełnij test wiedzy on-line, niezbędny do otrzymania zaświadczenia uczestnictwa, uzyskując wymaganą liczbę punktów.
  5. Otrzymaj zaświadczenie uczestnictwa w konferencji on-line na swój adres mailowy.

Aby wykupić dostęp do szkolenia wypełnij formularz zamówieniowy.

Przy płatności metodą PayU otrzymujesz kod dostępu do filmu szkoleniowego w chwili opłacenia szkolenia.

W osobnej wiadomości zostanie przesłany KOD DOSTĘPU do szkolenia.

Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres mailowy podany w zamówieniu zostanie przesłany dokument potwierdzający dokonanie wpłaty.

Warunkiem otrzymania zaświadczenia w wersji elektronicznej jest wypełnienie testu wiedzy online oraz uzyskanie wymaganej liczby punktów. Uczestnik może podejść do testu kilka razy.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres mailowy podany podczas zakupu w dniu roboczym, w godzinach pracy firmy tj. 7:00-15:00.

Po otrzymaniu kodu dostępu do szkolenia, nie ma możliwości odstąpienia od umowy.

Warunki uczestnictwa

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Akademia Edukacji jest placówką posiadającą AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty - dostęp do szkolenia mogą wykupić nauczyciele/dyrektorzy placówek edukacyjnych posiadający wykształcenie pedagogiczne.

Warunkiem uzyskania dostępu jest wcześniejsze dokonanie wpłaty. Wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie.

Uczestnik zobowiązany jest do uregulowania opłaty w całości w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia złożenia zamówienia.
W przypadku braku płatności w ciągu 14 dni - zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

Zaproś Ewę Zielińską do swojej placówki i przejdź pełne (3 dniowe) szkolenie z Dziecięcej Matematyki ®
Szczegóły tutaj:

CEBP 24.12 Sp. z o.o.