Polecamy Lato w przedszkolu – materiały i publikacje przydatne na czas dyżuru wakacyjnego

rok temu

Jak sprawić, by czas spędzony latem w przedszkolu był dla dzieci pełen przygód i dobrych wspomnień? Jak przygotować przedszkolaki na bezpieczny wypoczynek wakacyjny? Poznaj nasze pomysły i inspiracje na dyżur wakacyjny.

Plakat – Bezpieczne wakacje

Pobierz BEZPŁATNIE

Pogubiły się owieczki – zabawa pochodząca z publikacji „Sposoby na nudę. Lato”

Miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA:

Sprawdź promocje przygotowane dla Prenumeratorów

PLATFORMA EDUKACYJNA:

Skorzystaj z naszej bazy filmów edukacyjnych:

SKLEP:

Zapraszamy do skorzystania z wielkiej wyprzedaży magazynu w sklepie Bliżej przedszkola. Obecnie wiele publikacji można znaleźć w obniżonych cenach – rabaty sięgają -70%!

MOJA PŁYTOTEKA:

Moja płytoteka poleca się na dyżur wakacyjny! Ponad 5000 utworów w jednym miejscu, które możesz odtwarzać z komputera, tabletu lub telefonu (dzięki darmowej aplikacji Moja płytoteka możesz korzystać z wybranych zasobów nawet, gdy nie masz dostępu do internetu!) A co najlepiej sprawdzi się podczas dyżuru?

AKADEMIA EDUKACJI:

Podnieś kwalifikacje swoje lub swojej kadry. Skorzystaj z naszych szkoleń online. Nasza Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Akademia Edukacji posiada akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty. Polecamy:

Zapraszamy do skorzystania z Akcji 1+1: Kup jedno szkolenie online, a drugie (w tej samej cenie lub tańsze) otrzymasz gratis!

*Akcja nie dotyczy szkolenia Gabi Mrozickiej „Wkręć się w kropki, czyli zabawy plastyczne na okrągło”

Zobacz szczegóły