więcej informacji: Katarzyna Halik, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)
Projekt zakończony. Poznaj projekty na rok 2023/2024 zobacz

Dobro tu i tam

Grudzień to miesiąc, w którym chętniej angażujemy się w pomoc innym. Zachęcamy do wspólnego z przedszkolakami podejmowania mniejszych i większych dobrych uczynków. Każde działanie się liczy!

Kogo zapraszamy do udziału w akcji:

• nauczycieli wychowania przedszkolnego wraz z przedszkolakami (mile widziany udział również innych placówek)
  • rodziców z dziećmi

Cele projektu

• zachęcenie do angażowania się akcje charytatywne i podejmowania dobrych uczynków
  • rozwijanie w dzieciach empatii wobec innych ludzi, zwierząt, planety
  • odkrywanie wraz z dziećmi radości z działania na rzecz innych
  • stwarzanie okazji do wartościowego spędzenia czasu w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia
  • inspirowanie rodziców do wspólnego spędzania czasu z dziećmi

Jak wziąć udział w akcji?

Dobre uczynki

Podejmij się realizacji dobrych uczynków wraz z dziećmi z Twojej grupy przedszkolnej. Możecie sami zadecydować, co konkretnie zrobicie – zainspirujcie się naszymi propozycjami w zakładce Kalendarz adwentowy.

Podziel się relacją

Podziel się relacją z realizacji Waszych działań w mediach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, YouTube) z hashtagiem #DobroTuiTam i oznacz nas (na FB @blizejprzedszkola lub IG @blizej_przedszkola).

Pobierz certyfikat

Uzupełnij licznik na stronie akcji, by pobrać certyfikat potwierdzający udział w akcji i dyplomiki dla dzieci.
Aby wziąć udział w akcji, nie trzeba wypełniać zgłoszenia udziału.
Licznik należy uzupełnić po przeprowadzeniu akcji.
Akcja przeznaczona do realizacji w terminie 1-31 grudnia 2022 r.

Wesprzyj naszą redakcyjną koleżankę