Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Zamów lub opłać prenumeratę, ciesz się WAKACJAMI i ze spokojem wyczekuj na nowy rok (przed)szkolny!

Promocja!
Ciesz się
wakacjami!

Opłać z góry za trzy numery: 7-8/2021 materiały na RÓŻNE OKAZJE do wykorzystania w ciągu całego roku i 9/2021 materiały na PAŹDZIERNIK i ODBIERZ miesięczny dostęp do serwisu streamingowego „Moja płytoteka”.

Jeśli nie jesteś prenumeratorem

Zamów dowolną prenumeratę (standard, plus lub pakietu pomocy dydaktycznych) i dokonaj wpłaty o wartości trzech kolejnych numerów z zamówionej prenumeraty.

Zamów

Jeśli już jesteś prenumeratorem

Dokonaj wpłaty o wartości trzech kolejnych numerów z posiadanej prenumeraty.

Opłać
Promocja ważna od 26 maja do 20 czerwca 2021 r. Ile mam zapłacić?

O płytotece

„Moja płytoteka” to serwis streamingowy, dzięki któremu dostęp do ponad 2000 utworów muzycznych możesz uzyskać za pomocą JEDNEGO kliknięcia. Od teraz wszystkie piosenki i podkłady muzyczne możesz mieć w jednym miejscu. Korzystaj z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, bez konieczności posiadania sprzętu z napędem CD. Sprawdź, o ile wygodniejsza będzie Twoja praca!

W najbliższych numerach przygotowaliśmy:

* Wydanie numer 6.237/2021 – zawiera materiały na WRZESIEŃ, po nim w kolejności w zamówionej prenumeracie jest wydanie z materiałami uniwersalnymi na cały rok (7-8.238-239/2021). Ten numer zostanie wysłany do naszych prenumeratorów na początku września.

Dlaczego warto zostać prenumeratorem?

Zamawiając prenumeratę

otrzymasz komplet profesjonalnych materiałów niezbędnych w pracy każdego nauczyciela wychowania przedszkolnego.

kliknij na wybrany segment, aby dowiedzieć się więcej

Opracowywane przez największe autorytety wychowania przedszkolnego (teoretycy i praktycy z wieloletnim doświadczeniem). Uwzględniają najnowsze trendy w edukacji przedszkolnej w Polsce i na świecie.


Ilustracje i fotografie do pracy z dziećmi na 60 foliowanych stronach A4. Zostały stworzone po to, by maksymalnie ułatwić nauczycielom pracę.


Do każdego wydania miesięcznika dodajemy płytę CD z piosenkami przygotowanymi do treści zawartych w danym numerze. Na płycie znajdziesz podkłady oraz piosenki w wersji wokalnej i instrumentalnej.


Fotografie i rysunki w formie wydrukowanych plakatów tematycznych. Do każdego numeru miesięcznika dodajemy 5 plakatów skorelowanych z treściami w danym numerze. Mogą posłużyć jako nieodzowna pomoc dydaktyczna lub jako plansze dekoracyjne i informacyjne.


Dołączając do grona prenumeratorów, otrzymujesz dostęp do dowolnych materiałów (pomocy dydaktycznych, artykułów, scenariuszy zajęć) znajdujących się na stronie www.blizejprzedszkola.pl. Jest to dostęp zarówno do najnowszych materiałów, jak i materiałów z numerów archiwalnych. Ilość pobrań zależy od rodzaju i okresu zamówionej prenumeraty. Możesz to łatwo sprawdzić na swoim koncie w panelu klienta.


Zyskaj
dodatkowe
korzyści!

poznaj wszystkie

Recenzje

 • „Dla mnie największą korzyścią jest to, że artykuły w miesięczniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja są pisane „spokojnym” językiem, pomagającym się wyciszyć, zrelaksować po niejednym ciężkim dniu, wyciągnąć wnioski z dotychczasowej pracy i nasuwają pomysły do realizacji kolejnych celów... To, że ilustracje są piękne, kolorowe i przyciągające uwagę dzieci - wiedzą wszyscy, mnie dodatkowo nieraz wybawiły z opresji. (Zajęcia z ilustracjami przedstawiającymi chłopca piszącego list do Mikołaja zapamiętam chyba na całe życie:) Piękne ilustracje są rzuconą „iskierką” do sali przedszkolnej. Jeśli umiejętnie je zaprezentujemy, zaciekawimy możemy rozpalić płomień w serduszkach naszych dzieci, zmusić ich do wyciągnięcia odpowiednich wniosków i znalezienia odpowiedzi na niejedno dziecięce pytanie.”

  Diana

 • „Jestem z Wami od 2 lat i bardzo żałuje, że nie byłam z Wami rok wcześniej, kiedy rozpoczynałam swoją pracę. Pamiętam jak dziś, kiedy wygrałam w konkursie u Was jeden z numerów z pakietem pomocy - od tego wszystko się zaczęło. Nie mogłam uwierzyć, że jakieś czasopismo tak dobrze zna moje potrzeby! Co więcej, kiedy wykorzystałam Wasze pomoce w trakcie zajęć, dzieci zalały mnie falą pytań: „A to ma Pani prawdziwe zdjęcia?” - pytały z fascynacją w głosie. Jestem już z Wami długo, kolekcja materiałów rośnie i przyznam szczerze, że chciałam zaprzestać zamawianie pakietów z obawy o ograniczone miejsce na pomoce dydaktyczne, ale uzależniłam się! Najbardziej cenie sobie jakość Waszych pomocy, scenariusze do nich, ale też to, że mogę z nich korzystać na własne sposoby. Mam teraz więcej czasu, na kreatywne zajęcia z dziećmi, bo nie tracę go na żmudne wyszukiwanie i przygotowywanie pomocy. Jesteście niezastąpieni!”

  Karolina

 • „Dla mnie największa korzyść z posiadania tych intensywnie kolorowych pomocy dydaktycznych BP to właśnie oszczędność czasu! :) Dzięki temu mam czas na to, żeby SPOKOJNIE realizować to, co kocham i nie popadać w szybkie tempo dnia codziennego! I tak oto każdego dnia uświadamiam sobie, że lubię to, co robię, bo: 1. Jestem tym, kim zawsze chciałam być! 2. Jestem piosenkarką! 3. Jestem aktorką! 4. Pracuję z najszczerszymi osobami na świecie - DZIEĆMI! 5. Jestem NAUCZYCIELKĄ! Moje Przedszkolaki zawsze mi mówią, „Ale ma Pani ładne obrazki... :) „ - I to mi chyba uświadamia jeszcze bardziej, że korzystanie z pomocy dydaktycznych BP jest bardzo „opłacalne”! :) Pozdrawiam i dziękuję! :)”

  Natalia

 • „Co jest dla mnie największą korzyścią? Kilka razy w swoim życiu miałam taką sytuację... Przygotowuje się do zajęć, jest godzina 22, oczy do połowy zamknięte. Chcę drukować pomoce dydaktyczne.... Klikam drukuj.... błąd, brak tuszu, brak papieru itp. Za każdym razem pomyślałam "kurczę, szkoda, że nie mam pomocy dydaktycznych z "Bliżej przedszkola". Za 10 razem cała czerwona postanowiłam skorzystać z Waszej oferty. Teraz bezstresowo, bezzegarkowo, o każdej porze dnia i nocy, gdy czegoś potrzebuję, sięgam po Wasze pomoce, które są zabezpieczone, kolorowe, wyraźne, pasujące do każdego tematu. I wiecie, co? Praca sprawia mi dużo więcej przyjemności i radości. Dzieci nie mogą się doczekać, jakie pomoce przygotuję na kolejny dzień. Ja z kolei nie mogę się doczekać aż im je pokażę. Wasze pomoce to taka codzienna Kinder Niespodzianka zarówno dla mnie, jak i dla dzieci :)”

  Julita

 • „Tak sobie myślę, że z prenumerowania miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja wraz z pakietem pomocy dydaktycznych daje same plusy i korzyści, :) Jako młoda nauczycielka po roku prenumerowania czasopisma mam już naprawdę SPORE zaplecze pomocy dydaktycznych praktycznie na każdą okazję ;) koleżanki ,,starsze stażem'' często pytają skąd? W jakiej cenie? i jak można to dostać ;) polecam każdemu ;)”

  Agnieszka

BONUS!
Muzyczny świat
Nutki Ludki

Dla wszystkich osób, które wykupią w prenumeracie wydanie 7-8.238-239/2021 - materiały na RÓŻNE OKAZJE do wykorzystania w ciągu całego roku – przyznamy specjalną symboliczną cenę 9,90 zł na WARSZTATY online „NUTKI LUDKI - muzyczne inspiracje na różne okazje”.
WARSZTAT certyfikowany – PREMIERA – 1 września 2021 r.

Link do zapisów uruchomimy 20 lipca br.


Regulamin promocji