Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Projekt zakończony
Projekt zakończony

Galerie i relacje

Jak przedszkolaki uczestniczyły
w projekcie „Bajeczna Księga”?
Zobacz wszystkie wpisy
Dodaj relacje
Relację z realizacji Projektu należy umieścić po zakończeniu Projektu.

Konkurs

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ RELACJĘ z realizacji projektu „Bajeczna Księga”. Spośród wszystkich zamieszczonych relacji, które opublikujecie na naszej stronie, wybierzemy pięć – oceniając, pomysłowość, kreatywność ujęcia tematu oraz ogólny wyraz estetyczny i artystyczny. Relacja może zawierać elementy z tworzenia bajki przez dzieci i ich rodziców w domu i w przedszkolu, jak również wybrane fragmenty już powstałej książki.

Wyniki konkursu

Pamiętaj

Aby opublikować fragmenty książki, należy posiadać pisemną zgodę na wykorzystanie tekstów i ilustracji dzieci i ich opiekunów. WZÓR ZGODY zamieściliśmy w zakładce MATERIAŁY POMOCNICZE. Zgodę również będziesz potrzebować na wykorzystanie i użycie wizerunku osób umieszczonych na fotografiach. WZÓR ZGODY pobierzesz w zakładce MATERIAŁY POMOCNICZE.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane 15 czerwca 2020 r. na stronie projektu w zakładce KONKURSY. Aby Twoja relacja była brana przez nas pod uwagę w konkursie, podczas zamieszczania wpisu do licznika, zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w konkursie.