Społeczność BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pisaneczki kuchareczki


Album dodał(a) Urszula Kołodziejczyk ponad 5 lat temu, wyświetleń 6097


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W piątek 22 marca 2013r. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Wieruszowie w grupie "Pszczółek” (3-4 latki) odbyły się warsztaty wielkanocne pt. PISANECZKI KUCHARECZKI z udziałem zaproszonych rodziców przedszkolaków. Najpierw przybyli goście obejrzeli część artystyczną w wykonaniu dzieci, której tematyką była wiosna i Wielkanoc. Potem rodzice przeprowadzili quiz dla dzieci dotyczący wiedzy o jajkach i kurach. A następnie  wszyscy przystąpili do ozdabiania jaj - z wykorzystaniem artykułów i przypraw kuchennych. Powstały piękne, kolorowe, niespotykane pisanki. Zobaczcie sami!!!
Podczas warsztatów wykorzystano kaszę, którą malowaliśmy farbami, zabarwiony ryż, ziarna pieprzu i ziela angielskiego do wykonania baranka, metodę decoupage z wykorzystaniem serwetek kuchennych z nadrukiem. Rodzice i dzieci wykazali się w dużym stopniu własną kreatywnością i talentem artystyczno-estetycznym.
Spotkanie przygotowała i prowadziła wychowawczyni grupy - mgr Urszula Kołodziejczyk, która dziękuje rodzicom za przybycie, wspólne spędzenie czasu w atmosferze wiosenno-świątecznej i zaangażowanie oraz miłą atmosferę.

Komentarze
Wyślij wiadomość do Urszula Kołodziejczyk