Polecamy Zwiastuny wiosny wokół nas

Zwiastuny wiosny wokół nas

ponad 7 lat temu

Atrakcyjny konkurs skierowany do nauczycieli przedszkola i szkół podstawowych (klasy I-III).

Co należy zrobić? Wystarczy jedynie wykonać pracę o tematyce wiosennej i przesłać jej zdjęcie na maila konkursowego. Udział w konkursie jest bezpłatny, a nagrody mają dużą wartość.W tym roku będą to 3 nagrody główne w kategorii Przedszkole i 3 nagrody główne w kategorii Szkoła Podstawowa, a także aż 10 nagród dodatkowych (po 5 w każdej kategorii).

Czas na przesyłanie zgłoszeń: 6.03. - 21.03.2017 r.

W dniach 22 marca – 26 marca odbędzie się głosowanie na FB na najlepsze prace.

Zasady konkursu