Polecamy Za Twój 1% Cała Polska czyta dzieciom!

Za Twój 1% Cała Polska czyta dzieciom!

ponad 7 lat temu

Fundacja potrzebuje wsparcia, aby kontynuować kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” i edukację nt. mądrego wychowania! Praca Fundacji jest coraz bardziej potrzebna, ponieważ rośnie liczba dzieci, które nie czytają, mają problemy z mową i zaburzenia emocjonalne.

Kampania to:

10 000 Liderów i Koordynatorów;
4 000 zaangażowanych miast i miejscowości;
54 Kluby Czytających Rodzin;
3 300 Czytających Szkół;
3 825 Czytających Przedszkoli;
15 Ogólnopolskich Tygodni Czytania Dzieciom;

Przekaż Fundacji 1% podatku

KRS 00000 97051

Pobierz darmowy i łatwy program e-Pit Pro 2017 albo rozlicz podatek online na stronie.

Według amerykańskich ekonomistów, inwestycja 1$ we wczesną edukacje językową zwraca się 10-krotnie!

Dowiedz się wiecej o Fundacji