ponad 4 lat temu


Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa - konkurs plastyczny

 

LAUREACI

VII Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży

ph. „Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa”
organizowanego przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie,
Burmistrza Głogowa Małopolskiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty

 

 

Jury w składzie:

  1. Magdalena Nowak - Harko – artysta malarz  - przewodnicząca jury
     
  2. Agnieszka Sanowska - Piwko – artysta plastyk
     
  3. Mieczysław Struzik przewodniczący Komisji Promocji Tradycji i Etyki Łowieckiej Rady Okręgowej PZŁ w Rzeszowie

dokonało oceny 643 prac nadesłanych z 56 placówek. Regulamin przewidywał udział prac plastycznych dzieci w trzech kategoriach wiekowych. |Jury nagradzając i wyróżniając prace brało pod uwagę: tematykę zgodną z założeniami konkursu, oryginalne podejście do tematu, wybitne walory plastyczne, samodzielność wykonania prac oraz umiejętność posługiwania się wybraną techniką plastyczną. Komisja z satysfakcją stwierdziła duże zaangażowanie konkursem, oraz wysoki poziom nadesłanych prac co odzwierciedla ilość przyznanych nagród w łącznej sumie 50.



Kategoria I - dzieci przedszkolne – temat:  „Zwierzęta leśne przygotowują się do zimy” 

  • Amelia Szczyrek         I Nagroda         lat 6      Zespół Szkół im. J.P. II w Wilczej Woli, opiekun: Beata Szczyrek
     
  • Filip Kowalski            II Nagroda       lat 5,     Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp. , opiekun: Marta Kogut

  • Stanisław Kotowski    III Nagroda      lat 5      Społeczne Przedszkole „Z mchu i paproci” w Poznaniu, opiekun: Edyta Ćwiek
     
  • Wiktoria Więch           III Nagroda      lat 6,     Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, opiekun: Marta Kasperowicz
     
  • Amelia Misiak            Wyróżnienie            lat 6,     Samorządowe Przedszkole w Przecławiu, opiekun: Marzanna Koterba
     
  • Jakub Harłacz            Wyróżnienie         lat 5,     Szkoła Podstawowa w Buszkowicach, opiekun: Agata Masoń
     
  • Amelia Lesińska         Wyróżnienie         lat 6,     Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, opiekun: Monika Jeż, Grażyna Bieniek
     
  • Dawid Janiak             Wyróżnienie         lat 6,     Szkoła Podstawowa nr 13 w Rzeszowie, opiekun: Beata Węgrzyn
     
  • Gabriela Rojek           Wyróżnienie            lat 5,     Zespół Szkół im. J.P. II w Wilczej Woli, opiekun: Beata Szczyrek
     
  • Jan Szczyrek               Wyróżnienie         lat 5,     Zespół Szkół im. J.P. II w Wilczej Woli, opiekun: Beata Szczyrek
     
  • Karolina Rusin            Wyróżnienie         lat 6,     Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp. , opiekun: Irena Dudek
     
  • Emilia Łucjan            Wyróżnienie         lat 6,     Samorządowe Przedszkole w Rzemieniu, opiekun: Elżbieta Bator
     
  • Monika Kruszewska   Wyróżnienie            lat 6,     Katolicka Placówka Op.-Wych. Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej w Łące, opiekun: Ewa Rejman - Dziok
     
  • Małgorzata Gancarz   Wyróżnienie            lat 5,     Przedszkole w Trzebownisku, opiekun: Justyna Lęcznar 

 

Kategoria II – ucz. klas I / III - temat: „Zwierzęta wodno-lądowe naszych lasów”

  • Wojciech Micał          I Nagroda         lat 8      Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, opiekun: Bożena Sobek
     
  • Miłosz Gąsior             II Nagroda       lat 9      Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie, opiekun: Dorota Jaskot

  • Milena Brudniak        II Nagroda       lat 9      Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie, opiekun: Aldona Hałdys
     
  • Zuzanna Tomasiewicz III Nagroda    lat 9      Zespół Szkół w Iwoniczu Zdroju, opiekun: Urszula Telesz
     
  • Bartosz Pietrucha       III Nagroda      lat 7      Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie, opiekun: Agnieszka Bator
     
  • Hanna Kapusta          Wyróżnienie           lat 7      Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie, opiekun: Anna Ratowska
     
  • Michał Jaskuła           Wyróżnienie           lat 9      Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej, opiekun: Joanna Poręba

  • Weronika Chmiel        Wyróżnienie              lat 8      Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej, opiekun: Elżbieta Plęs
     
  • Kacper Omiatacz       Wyróżnienie              lat 9      Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie, opiekun: Aldona Hałdys

  • Sandra Magnucka      Wyróżnienie           lat 7      Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie, opiekun: Agata Gruba
     
  • Kamil Piersiak            Wyróżnienie           lat 9      Szkoła Podstawowa nr 13 w Rzeszowie, opiekun: Beata Węgrzyn
     
  • Aleksandra Psik          Wyróżnienie           lat 9      Szkoła Podstawowa w Buszkowicach, opiekun: Katarzyna Gradowska-Węgrzyn
     
  • Kacper Harłacz          Wyróżnienie           lat 8      Szkoła Podstawowa w Buszkowicach, opiekun: Alicja Kiek

  • Agata Kozak               Wyróżnienie         lat 8      Zespół Szkół im. J.P. II w Wilczej Woli, opiekun: Grażyna Wójtowicz
     
  • Natalia Kurdziel         Wyróżnienie           lat 7      Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej, opiekun: Danuta Pomianek
     
  • Dominika Cichońska  Wyróżnienie           lat 9      Szkoła Podstawowa w Lutowiskach, Filia w Zatwarnicy, opiekun: Beata Krukowska
     
  • Magdalena Nawojska Wyróżnienie          lat 8      Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze, opiekun: Mariola Tomaka
     
  • Radosław Konopko    Wyróżnienie           lat 9      Zespół Szkół Specjalnych w Istebnej, opiekun: Joanna Kubok
     
  • Natalia Hadała          Wyróżnienie              lat 9      Szkoła Podstawowa w Kąkolówce, opiekun: Marta Kruczek       

 

Kategoria III - uczniowie klas IV /VI – temat: „Święty Hubert patronem myśliwych, leśników i…”

  • Jakub Ciesielski      I Nagroda         lat 12     Szkoła Podstawowa  nr 1 w Brzozowie, opiekun: Lucyna Dobrowolska
     
  • Anna Krzyśko             I Nagroda         lat 11    Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej, opiekun: Bożena Sobek
     
  • Iga Płużek                  II Nagroda       lat 12    Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu, opiekun: Beata Okrzesik-Biela
     
  • Izabella Kula              III Nagroda      lat 11    Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, opiekun: Grażyna Bieniek
     
  • Bartłomiej Szalony     Wyróżnienie           lat 12    Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej, opiekun: Małgorzata Bieniek
     
  • Kinga Dworak            Wyróżnienie              lat 12    Zespół Szkół w Bratkowicach, opiekun: Agnieszka Lewieniec
     
  • Weronika Kalina         Wyróżnienie           lat 11    Zespół Szkół w Bratkowicach, opiekun: Agnieszka Lewieniec
     
  • Marta Zielińska          Wyróżnienie              lat 10    Zespół Szkół w Dzikowcu, opiekun: Lucyna Koba

  • Zuzanna Halat           Wyróżnienie           lat 11    Zespół Szkół w Dzikowcu, opiekun: Lucyna Koba
     
  • Wiktoria Grądzka       Wyróżnienie           lat 10    Zespół Szkół im. J.P. II w Wilczej Woli, opiekun: Elżbieta Łubian-Sołtyska

  • Lidia Rojek                Wyróżnienie           lat 11    Zespół Szkół im. J.P. II w Wilczej Woli, opiekun: Elżbieta Łubian-Sołtyska

  • Michał Bartkowicz     Wyróżnienie           lat 11    Szkoła Podstawowa nr 13 w Rzeszowie, opiekun: Beata Węgrzyn
     
  • Eliza Opalińska         Wyróżnienie           lat 10    Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolbuszowej, opiekun: Ewa Kłeczek
     
  • Izabela Baran             Wyróżnienie           lat 10    Szkoła Podstawowa  nr 1 w Brzozowie, opiekun: Lucyna Dobrowolska
     
  • Izabela Maszloch       Wyróżnienie           lat 12    Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu, opiekun: Beata Okrzesik-Biela
     
  • Anna Węgrzyn            Wyróżnienie           lat 12    Zespół Szkół Specjalnych w Istebnej, opiekun: Nina Podgórska
     
  • Gabriela Gratkowska  Wyróżnienie           lat 17    Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie, opiekun: Bożena Litwin

 

Zwycięzców wraz z opiekunami zapraszamy do Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym na uroczyste wręczenie nagród w dniu 5 listopada 2010r. o godz. 12.00.

 
 



 

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

Małgorzata Zięba
Ostatnio on-line:
tydzień temu

Polecane

"Eko-ozdoba na choinkę"
Pozostało: 26 dni
Odwiedzono: 93

"Filcowe czary-mary"
Pozostało: 20 dni
Odwiedzono: 252

"Stroik świąteczny"
Pozostało: 18 dni
Odwiedzono: 284

"Ozdoby bożonarodzeniowe"
Pozostało: 18 dni
Odwiedzono: 488




Obchodzisz Dzień Pluszowego Misia
z przedszkolakami?


Zdobądź misiowy certyfikat (dla prenumeratorów BLIŻEJ PRZEDSZKOLA bezpłatny)!

Dowiedz się więcej