ponad 5 lat temu


Pocztówka z wakacji - VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Protokół posiedzenia jury ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Pocztówka z wakacji” z dnia 03.10.2009 r.
 
JURY:  
  • Elżbieta HILDEBRAND
  • Agnieszka OLESZEK    


W KATEGORII WIEKOWEJ 3 - 4 LATA:

 
I MIEJSCE
Paulina RATAJCZAK, 3 lata, Przedszkole Miejskie nr 3 im. Krasnala Hałabały w Gorzowie Wielkopolskim, Ewa Czech
 
I MIEJSCE  
Oliwia SOCZEWSKA, 4 lata, Przedszkole nr 84 „Promyk” w Warszawie, Magdalena Kucińska - Mazurek
 
II MIEJSCE 
Gabrysia MODZELEWSKA, 4 lata, Przedszkole Integracyjne nr 86 przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Renata Piwowarska
 
II MIEJSCE 
Marcel KRAWCZYSZYN, 4 lata, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16 w Świdnicy, Anna Bobrowska
 
II MIEJSCE
Sonia GÓRZYŃSKA, 3 lata, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne  „Nutka” w Nowej Iwicznej, Jolanta Filipowska
 
III MIEJSCE
Anastazja GENDEK, 4 lata, Przedszkole Integracyjne nr 86 przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Renata Piwowarska
 
III MIEJSCE
Weronika SOŁTYSIAK, 4 lata, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w Płocku, Anna Liśkiewicz
 
III MIEJSCE
Aleks KOZAK, 3 lata, Przedszkole Miejskie nr 3 im. Krasnala Hałabały w Gorzowie Wielkopolskim, Ewa Czech
 
III MIEJSCE
Sandra KACZMAREK, 3 lata, Przedszkole nr 1 w Kórniku, Sylwia Staszak    
 
Wyróżnienia:
  1. Sylwia MUNIAK, 4 lata, Komunalne Przedszkole w Przecławiu, Marta Kasperowicz
  2. Zosia SYCZEWSKA, 4, 5 lat , Klub Kultury „ANIN” w Warszawie, Wiesława Zborowska
  3. Martyna MIERZEJEWSKA, 3 lata, Przedszkole nr 411 „Akademia Króla Stasia” w Warszawie, Katarzyna Smułkowska i Beata Królicka
  4. Małgorzata KWIATKOWSKA, 3, 5 lat , Przedszkole nr 411 „Akademia Króla Stasia” w Warszawie, Katarzyna Smułkowska i Beata Królicka
  5. Karol ZAWADA, 4 lata, Przedszkole Integracyjne nr 86 przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, Anna Wasilewska
  6. Julia MIKUCKA, 4,5 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Katarzyna Adamczyk
  7. Magdalena PRZYTOCKA, 4 lata, Przedszkole Miejskie nr 1 im. Janiny Parazińskiej w Barlinku, Anna Kucharska
  8. Hubert CHANDLARSKI, 4 lata, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Sylwia Serwach - Barucha
  9. Dominik FILIPSKI, 3 lata, Przedszkole Niepubliczne „Bim - Bam - Bino” w Toruniu, Małgorzata Sawala
  10. Julia SZTABA, 3 lata, Gminne Przedszkole w Ropie, Janina Khler 1
  11. Emilia WÓJCIK, 4 lata, Przedszkole Niepubliczne „Bim - Bam - Bino” w Toruniu, Joanna Wiśniewska
  12. Alicja WOLSKA, 3 lata, Przedszkole Niepubliczne „Bim - Bam - Bino” w Toruniu, Małgorzata Sawala   
 

W KATEGORII WIEKOWEJ 5 - 6 LAT:

 
I MIEJSCE  
Wiktor MECH, 5 lat, Przedszkole nr 26 w Elblągu, Ewa Piotrzkowska, Aldona Andrearczyk
 
I MIEJSCE
Kamil STEFAŃSKI, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Małgorzata Ćwiklińska
 
I MIEJSCE
Bartek BRYK, 5 lat, Komunalne Przedszkole w Przecławiu, Marta Kasperowicz
 
II MIEJSCE
Ola KLACZA, 5 lat, Komunalne Przedszkole w Przecławiu, Marta Kasperowicz
 
II MIEJSCE
Gaia WILCZYŃSKA, 6 lat, Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” w Lublinie, Marzena Miszczuk - Głowacka
 
II MIEJSCE
Magda POROWSKA, 6 lat, Łapy, Beata Porowska
 
III MIEJSCE
Przemek ŚWIDERSKI, 6 lat, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w Płocku, Anna Liśkiewicz
 
III MIEJSCE
Amelia OLKOWICZ, 5,5 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Małgorzata Ćwiklińska
 
III MIEJSCE
Kasia WIERZBA, 6 lat, Samorządowe Przedszkole nr 92 w Krakowie, Ewa Trojak
 
III MIEJSCE
Antoni KOBUS, 6 lat, Publiczne Przedszkole nr 2 „Akademia Pana Kleksa” w Garwolnie, Marzena Szubińska  
 
Wyróżnienia:
  1. Ola SKROBAŃSKA, 5 lat, „Fraszki - Igraszki” w Poznaniu, Dominika Pałęcka
  2. Dominika SIELICKA, 5 lat,  Przedszkole nr 26 w Elblągu, Ewa Piotrzkowska, Aldona Andrearczyk
  3. Natalia GRABOWSKA, 5 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Małgorzata Ćwiklińska
  4. Igor CYTLOCH, 5 lat,   Przedszkole nr 26 w Elblągu, Ewa Piotrzkowska, Aldona Andrearczyk
  5. Michał DOMAŃSKI, 5 lat, Przedszkole nr 110 im. Warszawskiej Syrenki w Warszawie, Dorota Lisiecka
  6. Mateusz STAWICKI, 5 lat, Przedszkole Niepubliczne „Bim - Bam - Bino” w Toruniu, Marlena Szczygłowska
  7. Łucja WENTA, 6 lat, Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim , Małgorzata Pacek
  8. Julia ZUCHNIAK, 5 lat, Przedszkole nr 338 w Warszawie, Bożena Pyra
  9. Gabriel ANULAK, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie, Bożena Liszewska
  10. Jowita SZADKOWSKA, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie, Bożena Liszewska
  11. Dorian BALCERZAK, 5 lat, Publiczne Przedszkole nr 9 w Nowej Soli, Lidia Suska
  12. Jagoda KULIGOWSKA, 6 lat, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Nutka” w Starej Iwicznej, Agnieszka Kozłowska
  13. Małgorzata GLAPIAK, 6 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie, Mariola Kajoch
  14. Patrycja WACHOWICZ, 6 lat, Klub Kultury „MARYSIN” w Warszawie, Joanna Bereda
  15. Alicja PAWEŁCZYK, 6 lat, Samorządowy Ośrodek Kultury w Święciechowie, Mirosława Wojciechowska
  16. John KACPER, 5 lat, Samorządowy Ośrodek Kultury w Święciechowej, Mirosława Wojciechowska
  17. Julia HELOWICZ, 6 lat Komunalne Przedszkole w Przecławiu, Marta Kasperowicz
  18. Ola MALCZYŃSKA, 6 lat Komunalne Przedszkole w Przecławiu, Marta Kasperowicz
  19. Zuzanna LESIEWICZ, 5 lat, Publiczne Przedszkole nr 9 w Nowej Soli, Lidia Suska
  20. Klaudia JÓŹWIAK, 5 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Sylwia Serwach - Barucha
  21. Julia POPIELARZ, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie, Bożena Liszewska
  22. Wiktoria FEDORCZYK, 6 lat, Klub Kultury „ZASTÓW” w Warszawie, Małgorzata Szybińska


KATEGORIA WIEKOWA 7 – 9 LAT

 
I MIEJSCE
Dawid DZIK 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, Danuta Stadnicka
 
I MIEJSCE
Julia NOWALIŃSKA 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Dorota Szarmach - Jończyk
 
I MIEJSCE
Weronika KOPEĆ, 9 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, Lech Jakubowski
 
I MIEJCE
Maria JADCZYSZYN 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, Danuta Stadnicka
 
II MIEJSCE
Joanna NIESPODZIAŃSKA, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku, Grażyna Sujewicz
 
II MIEJSCE
Oliwia RYGIELSKA, 9 lat, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Tuszynie, Katarzyna Jagodzińska
 
II MIEJSCE
Anna WINIARCZYK, 9 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, Lech Jakubowski
 
II MIEJSCE
Marceli PASIERB, 9 lat, Szkoła Podstawowa w Okonku, Bogumiła Pierańska
 
II MIEJSCE
Pola KOŻUCHOWSKA, 8 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, Beata Synowiec
 
III MIEJSCE
Weronika NIEŚCIOR, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, Danuta Stadnicka
 
III MIEJSCE
Dawid Staniszewski, 8 lat, SZKOŁA 707, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu, Lidia Krawczyk
 
III MIEJSCE
Anna DRYWA, 8 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, Beata Synowiec
 
III MIEJSCE
Laila BOUIJERROUDEN, 9 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, Lech Jakubowski
 
III MIEJSCE
Magdalena BARTOSZEK, 9 lat, Zespół Szkół Publicznych nr 6 w Żyrardowie, Dorota Misiak  
 
Wyróżnienia:
  1. Łukasz BUNIO 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie, Beata Rudecka
  2. Karolina ŁUBKOWSKA 7 lat, Klub A - 4 w Warszawie, Julita Krygier
  3. Natalia WALCZAK, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 128 im. Józefa Niećki w Warszawie, Bożena Dąbrowska
  4. Magdalena GAUDA 8 lat, Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” w Lublinie, Marzena Miszczuk - Głowacka
  5. Laura HENDZEL, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie, Małgorzata Theis
  6. Paweł WEISS, 9 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie, Grażyna Bany
  7. Alicja WIŚNIEWSKA 9 lat, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Warszawie, Dorota Świerżewska
  8. Albert PAWLIKOWSKI, 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku, Beata Synowiec
  9. Piotr KALBARCZYK 8 lat, Zespół Szkół w Ostaszewie, Kamila Żwirek
  10. Marysia PIĄTKOWSKA, 7 lat, Borówiec, Barbara Piątkowska
  11. Łukasz ŁOWICKI, 9 lat, Zespół Szkół Publicznych nr 6 w Żyrardowie, Dorota Misiak
  12. Oliwia GAJEWSKA, 8 lat, Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, Lech Jakubowski
  13.  Patrycja SITKOWSKA 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Chełmie, Wanda Jurzysta
  14. Patrycja GOŁKA, 8 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, Benigna Miśta
  15. Anna RYBACKA 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku, Anna Dolata
  16. Kamil CELUSTA 7 lat, Szkoła Podstawowa w Jadamwoli, Anita Marcinowska
  17. Natalia KOKTYSZ 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu, Ewa Sowińska i Małgorzata Osych
  18. Iga CZERANOWSKA 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 124 w Warszawie, Adam Pyra
  19. Sergiusz WORONOWICZ, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie, Małgorzata Theis
  20. Sara URBAN 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej, Maria Niedźwiedź
  21. Dominika WRONA 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu, Ewa Sowińska i Małgorzata Osych
  22.  Jaś DZIEWULSKI, 7 lat, Klub Kultury „ZASTÓW” w Warszawie, Małgorzata Szybińska
  23. Piotr HARAŃCZUK, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu, Beata Żyto
  24. Wiktoria KOZIEŁ, 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu, Ewa Sowińska i Małgorzata Osych
  25. Julia BARANOWSKA, 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, Małgorzata Ćwiklińska
  26. Martyna KAJOCH, 8 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie, Mariola Kajoch
  27. Karolina FURMAN, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu, Ewa Sowińska i Małgorzata Osych
  28. Klaudia BOGUCKA 7 lat, Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Kolbego w Teresinie, Joanna Cempel - Stępień
  29. Patrycja GREGOROWICZ 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie, Dorota Wawrzyniuk
  30. Karol WITKOWSKI, 7 lat, Wyszkowski Ośrodek Kultury „HUTNIK” w Wyszkowie, Joanna Paprocka
 

KATEGORIA WIEKOWA 10 - 13 LAT:

 
I MIEJSCE
Paulina FRONTCZAK, 12 lat, Nowostawski Ośrodek Kultury w Nowym Stawie, Grażyna Niedźwiecka
 
I MIEJSCE
Joanna JELEŃ, 13 lat, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Publiczne Gimnazjum w Mrzeżynie, Renata Jankowska
 
I MIEJSCE
Joanna WENDA, 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 45 w Łodzi, Joanna Laskowska
 
II MIEJSCE
Joanna SYPNIEWSKA, 13 lat, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Publiczne Gimnazjum w Mrzeżynie, Renata Jankowska
 
II MIEJSCE
Piotr STOLARCZYK , Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Publiczne Gimnazjum w Mrzeżynie, Renata Jankowska
 
II MIEJSCE
Krzysztof GOŁĘBIOWSKI 13 lat , Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Publiczne Gimnazjum w Mrzeżynie, Renata Jankowska
 
II MIEJSCE
Emilia KAMOLA 10 lat, Ośrodek Kultury w Serocku, Paulina Nowaczyk - Pisarska
 
III MIEJSCE
Julia HONKISZ 11 lat, Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie, Teresa Kuczek
 
III MIEJSCE
Klaudia PIKOS 12 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, Benigna Miśta
 
III MIEJSCE
Wojciech ANDERWALD 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 45 w Łodzi, Joanna Laskowska
 
Wyróżnienia:
  1. Karolina GRUBA 11 lat, Pracownia Plastyczna w Katowicach, Beata Zadrożna
  2. Sylwia PUCHALSKA 12 lat, Zespół Szkół Publicznych nr 4 w Żyrardowie, Ewa Wysocka
  3. Mateusz JAROTA 10 lat, Zespół Szkół Publicznych nr 6 w Żyrardowie, Dorota Misiak
  4. Michalina SZPOT 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Maksymiliana Basisty w Rybniku, Katarzyna  Zwierzyńska
  5. Dominika KANAK 13 lat, Klub A - 4 w Warszawie, Julita Krygier
  6. Bartłomiej KRAWCZYK 12 lat, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze, Katarzyna Marcińczyk - Jarek
  7. Aleksandra ROSTEK 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy w Warszawie, Krystyna Kotnarowska
  8. Joanna AUGUSTYN 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Maksymiliana Basisty w Rybniku, Katarzyna  Zwierzyńska
  9. Adam JABŁONOWSKI 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Julita Krygier
  10. Anna BAJON 11 lat, Polkowickie Towarzystwo Kulturalno - Edukacyjne „IKAR” w Polkowicach, Krystyna Bajon
  11. Magda KRUCZKOWSKA, 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF w Warszawie, Małgorzata Myszka
  12. Natalia WINEK 10 lat, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej, Iwona Jończyk
  13. Paweł GOMÓŁKA, 12 lat, Zespół Szkół w Zabielu, Anna Lipska
  14. Maciej PROSIŃSKI, 12 lat, Miejski Dom Kultury, Dom Środowisk Twórczych w Łomży, Anna Bureś
  15. Karol ŻAK 10 lat, Szkoła Podstawowa nr 11 im. Maksymiliana Basisty w Rybniku, Katarzyna Zwierzyńska
  16. Karolina SOBOŃ 12 lat, Zespół Szkół Publicznych nr 4 w Żyrardowie, Ewa Wysocka
  17. Marlena MARUSZEWSKA 13 lat, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Publiczne Gimnazjum w Mrzeżynie, Renata Jankowska
  18. Aneta MISIAK 10 lat, Zespół Szkół Publicznych nr 6 w Żyrardowie, Dorota Misiak
  19. Daria GARDOCKA 12 lat, Miejski Dom Kultury, Dom Środowisk Twórczych w Łomży, Anna Bureś
  20. Ania WAŚKIEWICZ 13 lat, Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej w Warszawie, Barbara Czarnecka
 

KATEGORIA WIEKOWA 14 – 16 LAT:

 
I MIEJSCE
Maciej NACHTYGAL 14 lat, Archidiecezjalne Gimnazjum Męskie im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, Grażyna Skrzypczyk - Szczepańska
 
I MIEJSCE
Magdalena DALMATA 14 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu, Beata Jurkowska
 
II MIEJSCE
Joanna MAZIEC15 lat, Polkowickie Towarzystwo Kulturalno - Edukacyjne „IKAR” w Polkowicach, Krystyna Bajon
 
II MIEJSCE
Kacper KARCZMARZYK 14 lat, Archidiecezjalne Gimnazjum Męskie im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, Grażyna Skrzypczyk - Szczepańska
 
III MIEJSCE
Martyna SCHABEK 15 lat, Zespół Szkół Specjalnych w Izdebnie, Iwona Jończyk
 
III MIEJSCE
Mateusz URYGA 14 lat, Zespół Szkół w Pisarzowej, Magdalena Strzebońska
 
III MIEJSCE
Igor JAKUBOWSKI, 14 lat, Archidiecezjalne Gimnazjum Męskie im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, Grażyna Skrzypczyk - Szczepańska  
 
Wyróżnienia:
  1. Igor HAKENBERG 14 lat, Archidiecezjalne Gimnazjum Męskie im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, Grażyna Skrzypczyk - Szczepańska
  2. Karolina BIEŃKOWSKA 15 lat, Ośrodek Kultury w Serocku, Paulina Nowaczyk - Pisarska
  3. Katarzyna SZAFONI 16 lat, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Turku, Katarzyna Bujak
  4. Justyna ROGALSKA 14 lat,  Zespół Szkół w Pisarzowej, Magdalena Strzebońska
  5. Filip ŁAZARCZYK 14 lat, Miejski Dom Kultury, Dom Środowisk Twórczych w Łomży, Anna Bureś
  6. Faustyna NORAS 14 lat, Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie, Katarzyna Sromek
 

KATEGORIA WIEKOWA powyżej 17 LAT:

 
I MIEJSCE 
Jakub LIZOŃ 19 lat, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach, Sylwia Lich - Pogoda
 
II MIEJSCE
Szymon NOWAK, 22 lata,  Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach, Sylwia Lich - Pogoda
 
II MIEJSCE
Ryszard LINKA 58 lat, Polski Związek Niewidomych Okręg Kujawsko - Pomorski, Koło Powiatowe w Bydgoszczy
 
III MIEJSCE
Andrzej PABICH 17 lat, Zespół Szkół Specjalnych w Wolsztynie, Joanna Weiss
 
III MIEJSCE
Wojciech WYRWA 20 lat, Zespół Szkół Specjalnych w Wolsztynie, Joanna Weiss  
 
Wyróżnienia:
  1. Marcin KRÓL, 20 lat, Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach, Sylwia Lich - Pogoda
  2. Kinga KASZYCKA 19 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu, Joanna Kudła
  3. Izabela STANKOWSKA 18 lat, Zespół Szkół Specjalnych w Wolsztynie, Joanna Weiss
 



 

Klub Kultury "Zastów"

Olga Grądzka
Ostatnio on-line:
miesiąc temu

Olga Grądzka dodał/a również:



Polecane

"Pod Skrzydłami Anioła"
Pozostało: 10 dni
Odwiedzono: 148

"Moja ozdoba świąteczna"
Pozostało: 14 dni
Odwiedzono: 456

"Postać z mojej bajki"
Pozostało: 19 dni
Odwiedzono: 832

"Świąteczna kartka bożonarodzeniowa"
Pozostało: 11 dni
Odwiedzono: 1177




Obchodzisz Dzień Pluszowego Misia
z przedszkolakami?


Zdobądź misiowy certyfikat (dla prenumeratorów BLIŻEJ PRZEDSZKOLA bezpłatny)!

Dowiedz się więcej