Pełna oferta
Alfabet – drukowane i pisane wielkie i małe litery – plansze foliowane

29.00 zł

Plansze edukacyjne z alfabetem to nieoceniona pomoc dydaktyczna w nauce drukowanych i pisanych wielkich i małych liter. Przystępny krój czcionki i zróżnicowane fotografie (owoce, warzywa, pojazdy, zwierzęta, przedmioty) w przyjazny i łatwy sposób wprowadzą dziecko w świat liter. Na każdej planszy obok liter zamieszczone są fotografie przedmiotów (znaki graficzne), których nazwa zaczyna się na daną literę lub dana litera występuje w przedstawionym słowie.

Plansze edukacyjne z alfabetem są odpowiedzią na zapotrzebowanie nauczycieli pracujących z najstarszymi przedszkolakami i na zapisy zawarte w podstawie programowej, która wejdzie w życie 1 września 2016 r.


Według dokumentu jednym z obszarów, w których należy dzieci kształcić, aby osiągnąć cele wychowania przedszkolnego, jest tworzenie warunków do doświadczeń językowych i komunikacyjnych w zakresie reprezentatywnej i komunikatywnej funkcji języka (ze szczególnym uwzględnieniem nabywania umiejętności czytania). Kończąc edukację przedszkolną, dziecko powinno znać drukowane litery, wielkie i małe.


Przygotowane przez nas plansze będą nieocenioną pomocą w osiągnięciu tego celu – dodatkowo oswoją dziecko z wyglądem liter pisanych, które już niebawem będzie poznawać w szkole. Przedstawione na planszach fotografie przedmiotów pomogą z kolei w wiązaniu przez dziecko brzmienia głosek w wypowiadanych słowach z ich graficzną reprezentacją.


Komplet zawiera 24 plansze w formacie A3.

Podgląd


 

Opinie


 

Cechy
Format30 x 42 cm, papier kredowy, 250 gramów
Dział Sprzedaży
wydawnictwo@blizejprzedszkola.pl

Dział Obsługi Klienta
Joanna Wypych joanna.wypych@blizejprzedszkola.pl telefon: 12 631 04 10 wew 101

Zadaj pytanie przez formularz.

Oferta