"Książka dla szpitala" od przedszkolaków z ZSP nr 1 w Częstochowie

Wydarzenie dodał(a) beata lis

„Książka dla szpitala” od przedszkolaków z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego nr 1 w Częstochowie.
W dniach od 17.03.2013r. do 14.05.2013r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Częstochowie przeprowadzono akcję charytatywną „Książka dla szpitala”. Akcja została zorganizowana w ramach ogólnopolskiego projektu Fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom” i czasopisma „Bliżej Przedszkola”. Gromadziliśmy książki w przedszkolu dwa miesiące i udało się... Dnia 03.06.2013 r. nauczycielki odpowiedzialne za akcję wraz z delegacją przedszkolaków przekazali 96 książek dzieciom przebywającym na oddziale dziecięcym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.
Zaangażowaniem w akcję „Książka dla szpitala” udowodniliśmy, że pamiętamy o innych, a przede wszystkim o chorych dzieciach, które Dzień Dziecka muszą spędzić w szpitalu. Przedszkolaki wraz z rodzicami wykazali się ogromnym zaangażowaniem i chęcią pomocy innym, za co im serdecznie dziękujemy.

Książka dla szpitala

od beata lis