ponad 4 lat temu


Konkurs ekologiczny "Dbajmy o Ziemię - bądźmy jej przyjaciółmi"

Dnia 7.05.2013r. odbyło się rozstrzygniecie konkursu międzyprzedszkolnego pod hasłem „Dbajmy o Ziemię – bądźmy jej przyjaciółmi”. Na rozwiązaniu zebrały się wszystkie przedszkolaki z Przedszkola Integracyjnego Nr 1. Dzieci utrwaliły sobie wiadomości na temat ochrony środowiska, uczestniczyły aktywnie w konkursach i zawodach związanych z tematem. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie każdemu dziecku Orderu Małego Ekologa.
W konkursie wzięły udział wszystkie łukowskie przedszkola. Zadanie polegało na wykonaniu dowolnej pracy plastycznej, która nawiązywała do tematu szeroko pojętej ekologii, a także ułożenie wierszyka do pracy. Prace były bardzo ciekawe i twórcze. Gratulujemy dzieciom pomysłowości, a paniom nauczycielkom kunsztu poetyckiego. Wszystkie prace zostały nagrodzone. A wiersze i rymowanki zostaną wyemitowane na antenie Katolickiego Radio Podlasie. Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs przygotowały panie z Przedszkola Integracyjnego Nr 1 w Łukowie w składzie: Małgorzata Piotrowska, Kamila Machniak, Marta Chilińska i Renata Tarkawian.

 

 

 

Przedszkole Integracyjne Nr 1

Renata Tarkawian
Ostatnio on-line:
ponad 4 lat temu
Renata Tarkawian dodał/a również:


Komentarze
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Polecane