ponad 2 lat temu


Konkurs ekologiczny "Dbajmy o Ziemię - bądźmy jej przyjaciółmi"

Dnia 7.05.2013r. odbyło się rozstrzygniecie konkursu międzyprzedszkolnego pod hasłem „Dbajmy o Ziemię – bądźmy jej przyjaciółmi”. Na rozwiązaniu zebrały się wszystkie przedszkolaki z Przedszkola Integracyjnego Nr 1. Dzieci utrwaliły sobie wiadomości na temat ochrony środowiska, uczestniczyły aktywnie w konkursach i zawodach związanych z tematem. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie każdemu dziecku Orderu Małego Ekologa.
W konkursie wzięły udział wszystkie łukowskie przedszkola. Zadanie polegało na wykonaniu dowolnej pracy plastycznej, która nawiązywała do tematu szeroko pojętej ekologii, a także ułożenie wierszyka do pracy. Prace były bardzo ciekawe i twórcze. Gratulujemy dzieciom pomysłowości, a paniom nauczycielkom kunsztu poetyckiego. Wszystkie prace zostały nagrodzone. A wiersze i rymowanki zostaną wyemitowane na antenie Katolickiego Radio Podlasie. Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs przygotowały panie z Przedszkola Integracyjnego Nr 1 w Łukowie w składzie: Małgorzata Piotrowska, Kamila Machniak, Marta Chilińska i Renata Tarkawian.

 

 

 

Przedszkole Integracyjne Nr 1

Renata Tarkawian
Ostatnio on-line:
rok temu

Renata Tarkawian dodał/a również:


Jasełka u "Krasnoludków"
Odwiedzono: 387
Dzień Babci i Dziadka
Odwiedzono: 354
W pracowni krawieckiej
Odwiedzono: 512


Komentarze
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Polecane

"Zielony ślad"
Odwiedzono: 45

Moja ulubiona książka
Odwiedzono: 32

Wspólnie ratujemy naszą planetę
Odwiedzono: 23

Matematyczny pociąg
Odwiedzono: 44

"Słoneczka" w ruchu
Odwiedzono: 19

Dzień Ziemi w "Akademii Rozwoju"
Odwiedzono: 33
NOWOŚĆ! Dwumiesięcznik dla nauczycieli przedszkola „Akademia Skrzata Benia”.

Zamów