Moja mała ojczyzna - mieszkam w Gdyni

Wydarzenie dodał(a) Sonia Wesołowska

12 marca 2012r. w Przedszkolu Nr 28 w Gdyni odbyły się wewnątrzprzedszkolne eliminacje do ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Moja mała ojczyzna - mieszkam w Gdyni". Do konkuru zostało zgłoszonych 18 prac, które zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. W skład jury konkursu weszły: Pani Dyrektor Jolanta Orent, nauczycielki: Monika Jesionek, Agnieszka Sikora i Sonia Wesołowska oraz Pani Iwona Gałkowska - pracownik przedszkola posiadająca wykształcenie plastyczne. Po burzliwych, ale zgodnych obradach jury wyłoniło 5 prac, których lauretami zostali:

1. - Nina Mazurenko- lat 5- gr. III
  2. - Marta Morawska, lat 6- gr. IV
  3. - Kinga Smagowska, lat 6- gr. IV
  4. - Maja Lemańczyk, lat 6 - gr. V
  5. - Agata Kowalczyk, lat 6- gr. VI
Na załączonym zdjęciu przedszkolaki - laureaci konkursu prezentują z dumą swoje prace. Trzymamy za Was bardzo mocno kciuki! Pozdrawiamy wszystkich uczestników konkursu.

Moja mała ojczyzna

od Sonia Wesołowska