Bal w Przedszkolu Nr 2 w Łapach

Wydarzenie dodał(a) ANETA PERKOWSKA

W karnawale same bale...

W karnawale same bale, więc i w naszym przedszkolu taki bal zorganizowano, na który wszystkich chętnych pozapraszano! Już od samego rana we wtorek 14.02.2012r wspaniale przebrane Smerfy, Jezyki, Muminki przychodziły. Najpierw walentynkę robiły, a potem rozgrzewkę do balu miały, by im nóżki podczas tańców nie powysiadały. Od śniadania do obiadu pierwsza część balu trwała, gdzie na sali gimnastycznej razem wszystkie grupy hasały. Wszyscy pięknie poprzebierani na czele ze swoimi paniami tańczyli, pląsali i w konkursach udział brali. Była bitwa na balonowe miecze, taniec na gazetach i najwytrwalsi tancerze. Gdy balowicze poczuli zmęczenie, w swojej sali czekało na nich ochłodzenie i zdrowe jedzenie. Gdy już trochę odpoczęli,  przyszedł czas, aby Walentynki z serduszka wylosować i przyjaźnią oraz miłością kolegów się radować. Potem znów były tańce, hulanki i pełna swawola, aż obiadu przyszła pora. Po obiedzie zmiana pani i dalej do zabawy wszyscy już gotowi. Chociaż  nasze  aniołki, biedroneczki, motylki, pszczółki, baletnice, wróżki, czarodziejki, modelki, Hawajki, lwy, kowboje, budowniczowie,  spajdermenny, supermenny  i inni bohaterowie  bajek, bawili się od samego rana do popołudnia, to żadna buzia nie była tym znudzona i z balu chyba zadowolona. I my tam byłyśmy, razem z nimi dokazywałyśmy, a zdjęcia wtedy zrobione choć troszeczkę Wam pokażą jak przedszkolaki się cudnie bawią!!! BRAWO!!BRAWO!!

SZALONA ZABAWA TROCHĘ SMAKOŁYKÓW ZABAWA Z CZERWONYM KAPTURKIEM POKAZ MODY - BATMAN? POKAZ MODY BALOWEJ - CYGANKA? I TAŃCZYMY  MALUJEMY WALENTYNKI  BITWA NA BALONY

od ANETA PERKOWSKA

do ANETA PERKOWSKA