Dzień mamusi w plenerach

Wydarzenie dodał(a) Beata Musielak

Raz tylko w roku jest Dzień Matki,
choć mamusiom co dzień należą się kwiatki:
czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek.
Puszyste georginie na marzeń spełnienie.
Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe.
Leśne konwalie małe na szczęście trwałe.

Dnia 26 maja wszystkie przedszkolaki z Rydzyny zlożyły swoim mamusiom życzenia, zaśpiewały piosenki, podarowały upominki i deklamowali wierszyki w pięknym otoczeniu, w zieleni łąki majowej, wśród koników, pawi i innych zwierzątek w Jeziorkach koło Osiecznej. Dzieci miały możliwość wraz z ukochanymi mamami pojeździć bryczką, kucykiem zwiedzić małe zoo, zjeść pyszną kiełbaskę, popić herbatką. Dzień mamy w plenerze udał sie na sto dwa!!! A pogoda dopisała jak nigdy. Było slonecznie, coeplutko i buźki opaliły się w promieniach majowego słoneczka.

B.M. Przedszkole Rydzyna

od Beata Musielak