Nasza piękna jesień.

Wydarzenie dodał(a) Beata Koprowska

Butów wcale mi nie widać,
bo je przykrywają liście.
Chodzę w parku po trawniku,
szuram nimi zamaszyście.
Te ładniejsze liście zbieram,
będę bukiet miał dla mamy.
I żołędzie jeszcze zbieram,
zbieram błyszczące kasztany...

W wrześniu i październiku, kiedy przyszła piękna jesień dzieci 5- letnie wraz ze swoja panią, odwiedzały tereny pobliskiego lasu  pełne pięknych złocistych liści, pełne kasztanów i żołędzi. Przedszkole w Bemowie Piskim otoczone jest kompleksem leśnym dzięki czemu,  kiedy tylko mamy na to ochotę a pogoda dopisuje, możemy wyjść i cieszyć się urokami naszego pięknego otoczenia.

Tegoroczna jesień była wyjątkowa. Piękna, słoneczna, ciepła. Dzięki temu w naszych kącikach przyrody nie zabrakło ani na chwilę świerzych kasztanów, żołędzi, które wykorzystywaliśmy przy robieniu kasztanowych ludzików i nie tylko. Jeszcze teraz wykorzystujemy nasze dary jesieni jako liczmany podczas zajęć.

od Beata Koprowska

do Beata Koprowska