Biedroneczki z płockiej "14" na XVI Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaków

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Siemieniako

Dnia 18.05.2017 r. w hali sportowej Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 w Płocku odbyła się XVI Sportowa Olimpiada Przedszkolaków, której organizatorem jest Miejskie Przedszkole nr 29. W sportowych zmaganiach uczestniczyły pięcioosobowe drużyny z 23 przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowali: Michasia, Iga, Bartek, Karol i Jasiu z grupy Biedroneczek. Zadaniem zawodników było w jak najkrótszym czasie pokonać tor przeszkód: bieg przez płotki, przejście przez szarfę, skoki na kangurce, skoki na skakance oraz strzał do bramki. Rywalizacja była zacięta. Naszej drużynie udało się zakwalifikować do finału i w ostateczności zajęliśmy bardzo dobre czwarte miejsce. W czasie olimpiady przedszkolakom towarzyszyła maskotka Policji – Płopolinka, która zagrzewała wszystkich do sportowej rywalizacji. Na koniec zawodów każdy uczestnik otrzymał sportowy upominek – piłkę.

od Agnieszka Siemieniako

do Agnieszka Siemieniako