Święto Babci i Dziadka w Słonecznej Ósemce w Ełkupowitały zacnych gości

Wydarzenie dodał(a) Justyna Julecka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w zyciu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z grupy "Jagódki" również pamiętały o swich Babciach i Dzaidkach. Z tej okazji wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich program artystyczny. Uroczystosć odbyła się 20 stycznia, kiedy to przedszkolaki w odświętnych strojach, w pieknie udekorowanej sali powitały zacnych gości piosenką "Całuski". Dzieci recytowały wiersze o Babci Dziadku, śpiewały piosenki, prezentowały tańce. Nastepnie wręczyły samodzielnie przygotowane prezenty. Po częsci oficjalnej zaproszono gości na poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Spotkanie te przyniosło wiele radości dzieciom i przybyłym gościom i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

od Justyna Julecka

do Justyna Julecka