Trip to London

Wydarzenie dodał(a) Ewelina Ciosk

W ramach spotkań z Małą Mrówką mielismy już wiele przygód i zabaw, ale tym razem zrobiła nam ogromną niespodziankę zabierając Nas do Londynu. Na początku pokazała Nam, jak być dobrym podróżnikiem i co należy ze sobą zabrać na wycieczkę. Następnie udalismy się w cudony lot samolotem. Gdy w końcu wylądowaliśmy, Mrówka pokazała Nam wiele atrakcji Londynu: London Eye, gdzie mogliśmy kręcić się i kręcic w koło, Big Bena, który okazał się dzwonem (głośno graliśmy na dzwonkach) a nie zegarem, jak wszyscy myśleliśmy London Bridge, który budowaliśmy wiele razy z różnych materiałów, cały się zawalił, ale było przy tym mnóstwo śmiechu. W dalszej części podróży wybraliśmy sie do Buckingham Palace, gdzie obserwowaliśmy uroczystą zmianę warty. Mała Mrówka, dzięki swoim znajomościom wprowadziła Nas na salony, gdzie punktualnie o godz. 17.00 piliśmy herbatkę z królową Elżbietą II. Po tylu niesamowitych przygodach i spotkaniu z tak znamienitych osobistości, wrócilismy do Wrocławia. Z utęsknieniem wypatrujemy Naszego dzielnego podróżnika - Małej Mrówki, aby zabrała Nas w kolejna niesamowita podróż pełną przygód, ciekawostek i niespodzianek.

Little Ant Goes to London

Przedszkolaki wraz z Małą Mrówką poznały wybrane zabytki Londynu, postaci będące symbolami Anglii oraz wybrane aspekty kultury Wielkiej Brytanii.

od Ewelina Ciosk

do Ewelina Ciosk