Światowy Dzień Uśmiechu w Pszczółek w MP34

Wydarzenie dodał(a) Karolina Michalska
ponad 8 lat temu, wyświetleń 1944

Dnia 07.10.2016 r. Pszczółki obchodziły Światowy Dzień Uśmiechu. Dzieci wypowiadały się co sprawia że są radosne i się uśmiechają oraz czy to ważne by się uśmiechać do innych? Dowiedziały się także, że jest coś takiego jak Order Uśmiechu, jedyne takie odznaczenie przyznawane przez dzieci dorosłym. Order Uśmiechu dostaje się za tworzenie takiego świata, który jest przyjazny, bezpieczny dla dzieci, polepsza im dzieciństwo. Order Uśmiechu otrzymuje się nie za uśmiech, ale za konkretne działania, które wyzwalają uśmiech na twarzach najmłodszych. Jako, że dzieci są z natury dobre i wyzwalają w nas uśmiech każdego dnia, bez wahania należy przyznać im order uśmiechu to Pszczółki musiały udowodnić, że potrafią uśmiechnąć się nawet po wypiciu soku z cytryny. Czy im się to udało? Jak najbardziej, a uśmiechy na ich twarzach mówią wszystko, każdy też otrzymał naklejkę z uśmiechem, a na tablicy zawisły uśmiechnięte buzie wykonane przez dzieci.

od Karolina Michalska

do Karolina Michalska