"Eko-Grzyb" konkurs plastyczno-techniczny

Wydarzenie dodał(a) Kamila Kaik

21 września przedszkolaki z Wesołej Gromadki pod okiem pani Kamili i pani Ady obchodziły „Dzień Grzyba”. W tym również dniu zostały ogłoszone wyniki zorganizowanego przez obie panie konkursu plastyczno - technicznego: "Eko - Grzyb". Był to wewnętrzny konkurs dla dzieci i Rodziców, który polegał na wykonananiu ekologicznego grzyba z surowców wtórnych. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Do ostatniego dnia dzieci przynosiły wykonane wpólnie z Rodzicami ekologiczne grzyby. Wykonano aż 55 prac plastyczno – technicznych. W ten oto sposób na naszym holu pojawiły się muchomory, borowiki, a także jedna kurka oraz sowa. Każdy z wykonanych grzybów był piękny, ale o ostatecznym wyniku konkursu zadecydowały: pani Beata Ulbrych – instruktor plastyki Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, pani Ewa Nowica – nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz plastyki, a także Dyrektor Przedszkola nr 5 – pani Zofia Walkowiak. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom, a zwycięzcy dodatkowo zostali nagrodzeniu upominkami. Jury w wyżej wymienionym składzie przyznało:

I miejsce:

- Wojciech Gruszka (5 lat)

II miejsce ex aequo:

- Maciej Jokiel (6 lat)

- Zuzanna Kaik (4 lata)

- Michał Korczak (6 lat)

III miejsce ex aequo:

- Nikodem Krzywonos (6 lat)

- Gabriela Panek (6 lat)

Wyróżnienie:

- Maria Zybała (5 lat)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich Rodzicom za wzięcie udziału w konkursie.

od Kamila Kaik

do Kamila Kaik