Dzień dziecka w Przedszkolu nr 15

Wydarzenie dodał(a) Renata Jurczyk

Dzień dziecka to bardzo ważna sprawa

– a dla Przedszkolaków z Piętnastki to wspaniała zabawa!

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu było wiele atrakcji, a świętować zaczęliśmy już od 30 maja, kiedy przedszkolaki bawiły się na dużej dmuchanej zjeżdżalni – było dużo radości i wesołej zabawy. Natomiast 1 czerwca dzieci spędziły na sportowo w ogrodzie przedszkolnym. Były rozgrywki sportowe w różnych konkurencjach oczywiście z zachowaniem zasad fair play. Dzieci rywalizowały podczas przeciągania liny, rzutach do celu, torze przeszkód, celowaniu do bramki i meczu siatkówki. Był również plener malarski – dzieci ozdabiały kredą murki wokół placu zabaw. Po emocjonujących rozgrywkach kolejną atrakcją był Klaun Aguś, który zaprosił dzieci do Krainy Baniek Mydlanych, a dla ochłody dzieci zajadały się smacznymi lodami.

od Renata Jurczyk

do Renata Jurczyk