II OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW "Sprintem do maratonu"

Wydarzenie dodał(a) Justyna Gajewska

W piątek 20.05 2016 r.  NIepubliczne Przedszkole ABiSmyki przy WSiU w Łodzi  wzięło udział w II OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu” organizowanym przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola. Przedsięwzięcie zaczęliśmy od rozmowy na temat sportu i jego wpływu na nasze zdrowie, następnie rozdane zostały numery startowe oraz przypomnieliśmy zasady dotyczące wyścigów. Nasi Maratończycy przed rozpoczęciem biegu przystąpili do rozgrzewki. Zadaniem sportowców było pokonanie odpowiedniego dystansu oraz dopingowanie się wzajemnie dzięki czemu, każdy zawodnik czuł się wyróżniony. Na zakończenie wyścigu wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz dyplomy. Dzięki wytrwałości naszych zawodników udało nam się pobić jesienny rekord co jeszcze bardziej uszczęśliwiło ABiSmykowych Maratończyków.

od Justyna Gajewska

do Justyna Gajewska