W KARNAWALE SAME BALE

Wydarzenie dodał(a) Dorota Perkowska

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych najmłodszych. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal, podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.

Niezliczone księżniczki, królewny, motylki, myszki, strażacy, spidermani, smok oraz  wiele, wiele innych bawili się wspólnie na balu w Przedszkolu nr 22 w Koszalinie. Dzieci tańczyły do znanych i lubianych utworów z repertuaru dziecięcego, ale także w rytm nowszych przebojów. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni Pan Wodzirej ogłosił  przerwę na  na posiłek .

W trakcie balu robione były także pamiątkowe zdjęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Dorota Perkowska

od Dorota Perkowska