Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopaka

Wydarzenie dodał(a) Joanna Nakaziuk

29 września 2015 r. bardzo uroczyście obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka połączony z Dniem Chłopaka. Uroczystości te odbyły się w Hali Sportowej w Ujeździe i uczestniczyły w nich oba przedszkola z naszej gminy. Spotkanie poprowadził magik z Teatru Lalkowego ARLEKIN w Łodzi , który pokazywał swoje sztuczki w przerwach między tańcami i zabawami. Następnie swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele policji z Tomaszowa Mazowieckiego, a głównym bohaterem był pies. Policjanci przypomnieli dzieciom podstawowe przepisy bezpieczeństwa na drodze, w domu, podczas spotkań z obcymi, itd. Kolejną atrakcją było przedstawienie "Samolubny olbrzym", w wykonaniu aktorów Teatru Lalkowego WIDZIMISIE. W przerwach między niespodziankami dzieci mogły posilić się pysznymi kanapkami, owocami, napojami przygotowanymi przez panie kucharki. Każde dziecko otrzymało Dyplom z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka a dla chłopców z okazji ich święta zostały przygotowane medale. Na koniec uroczystości zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie wszystkich przedszkolaków. Mamy nadzieję, że za rok znów będziemy świętować wspólnie z przyjaciółmi z Ujazdu .

od Joanna Nakaziuk

do Joanna Nakaziuk