"Szuflada Osobowości" - spotkanie z żużlowcem!

Wydarzenie dodał(a) Hanna Jary

Pewnego letniego poranka w ramach projektu „Szuflada Osobowości”, Przedszkole nr 21 w Rybniku odwiedził wybitny żużlowiec- Kacper Woryna wraz z przemiłą towarzyszką Panią Hanną Kuśka, która zajmuje się prowadzeniem biura zarządu. Dzieci zadawały liczne pytania na które z chęcią odpowiadali goście. Między innymi pytali o pozostałych zawodników, relację pomiędzy trenerem a zawodnikami, jak również o procedury dotyczące wyścigów. Ponadto najmłodsi mieli okazję przymierzyć kask, gogle oraz założyć czepek na kask w kolorach: czerwonym, żółtym, niebieskim oraz białym. Specjalnie na ten dzień dzieci przyniosły gadżety klubowe w celu  zdobycia autografów. Wspólnie z Kacprem Woryną rozpoczęło się układanie klubowych puzzli, które szybko przemieniły się w  piękny obrazek. Dzieci świetnie się bawiły, spędziły miło czas oraz na koniec skandowały: „Kacper Woryna, Kacper Woryna!" Dziękujemy za wizytę w przedszkolu oraz za pamiątkowe zdjęcie.

od Hanna Jary

do Hanna Jary