Jestem małym Polakiem

Wydarzenie dodał(a) Patrycja Szymoniak

Dzieci z grupy Motylki z Przedszkola nr 23 "Stokrotka" w Koszalinie 29.04.2015r. brały udział w konkursie patriotycznym. Podczas konkursu dzieci wykazały się wiedzą na temat zabytków Polski, miast, które były stolicą Polski, gór, rzek, polskich symboli narodowych, hymnu Polski, herbu Koszalina i Warszawy. Podczas konkurs stworzona była przyjazna atmosfera, dzięki której dzieci swobodnie wypowiadały się na temat swojej ojczyzny oraz regionu, w którym mieszkają.

Patrycja Szymoniak

Mały Patriota

Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze wychowania rodzinnego, obywatelskiego i patriotycznego.

od Patrycja Szymoniak

do Patrycja Szymoniak