Dzień Mamy u "Świetlików" ze Światełka

Wydarzenie dodał(a) Małgorzata Raczkowska

"Mamo, chodź z nami, damy Ci łąkę z kwiatami..."

Święto Mamy, to z pewnością jeden z najpiękniejszych dni w roku!  Do tego dnia dzieci przygotowywały się bardzo starannie. Uczyły się wierszy, piosenek, tańców... Samodzielnie też zrobiły swoim mamom piękne bransoletki !  Wszystko udało się wspaniale! Uroczystość przebiegła w bardzo miłej, radosnej atmosferze. W swoich wierszach i piosenkach dzieci zaprosiły mamy na łąkę z kwiatami i... łąka była! Dzieci przygotowując się do tego Dnia namalowały piękne, zielone łąki, nakleiły na nich kwiatki, a dzisiaj wspólnie z mamami dokończyły swoje prace dorysowując na łące siebie i mamę. Tak ładnych dekoracji jeszcze nie było w naszej sali! Była też WIELKA (!) niespodzianka od mamy Różyczki - przepyszny tort! Raz jeszcze życzymy Mamom wszystkiego najlepszego !
Małgorzata Raczkowska
26.05.2015