Realizacja mini projektu "Dziękuję, Przepraszam, Proszę"

Wydarzenie dodał(a) Ewelina Siry

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Zakątek Malucha" rozpoczęły realizację bliżejprzedszkolnego projektu edukacyjnego pt. "POSZUKIWACZE PRZYGÓD". Projekt ma na celu realizację i osiągnięcie celów wychowania przedszkolnego, określonych w podstawie programowej. POSZUKIWACZE PRZYGÓD to wspólna nazwa dla 8 małych projektów przedszkolnych, obejmujących obszary podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Projekt realizujemy od 10 lutego do 19 czerwca 2015 roku.
Swoją przygodę zaczęliśmy od "Trzech magicznych słów", które wszystkie dzieci doskonale znały. Proszę, dziękuję, przepraszam nie sprawiły nikomu najmniejszej trudności podczas odgrywania scenek sytuacyjnych czy rozwiązywania zagadek. Poznaliśmy wesołe sposoby na witanie się oraz pożegnanie. Po tych zajęciach w sali dydaktycznej coraz częściej można było usłyszeć magię unoszących się magicznych słów. Przed nam kolejne zadanie - "Mali Przyrodnicy", które zrealizujemy już jutro oraz "Przyjaciel Książki" - realizacja zaplanowana na wtorek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie www.zakatekmalucha.edu.pl.

Dziękuję, Przepraszam, Proszę

Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze rozwijania umiejętności społecznych przedszkolaków.

od Ewelina Siry

do Ewelina Siry