Poszukiwacze przygód - magiczne słowa!

Wydarzenie dodał(a) Kamila Olińska

Grupa Smerfów uczy się Magicznych Słów 16 marca, boreckie 3-4 latki z grupy Smerfów, zdobyły medale grzecznego i uprzejmego przedszkolaka. W naszym przedszkolu trwa kolorowy tydzień i na dzisiejszy dzień przypadł kolor zielony czyli kolor nadziei. Nasza pani stwierdziła, że ten termin na ubieganie się o metal w tej kategorii będzie odpowiedni. Od samego rana rozpoczęliśmy rozmowy na temat uprzejmości - były wierszyki, opowiadania i ilustracje. Następnie pani zaskoczyła nas superowym teledyskiem i bardzo pouczającym filmikiem. Na zakończenie każdy z nas musiał odpowiedzieć na pytanie: jakie słowo, w danym momencie powinien powiedzieć, a chętni zaprezentowali scenki. To był bardzo przyjemny dzień. Z niecierpliwością czekamy na kolejny medal:) Przedszkolaki z grupy Smerfów (Borek Wielkopolski)

Dziękuję, Przepraszam, Proszę

Projekt wspomagający realizację celów wychowania przedszkolnego w obszarze rozwijania umiejętności społecznych przedszkolaków.

od Kamila Olińska

do Kamila Olińska