Bal karnawałowy w Przedszkolu nr 2 w Płońsku

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Sitek

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień. 6 lutego 2015r. Przedszkole Nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka  zamieniło się w magiczne miejsce. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, żołnierzy, piratów, policjantów, Spidermana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Opracowała: Agnieszka Sitek – nauczycielka Przedszkola Nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku

od Agnieszka Sitek

do Agnieszka Sitek