Surówki jemy - zdrowo rośniemy

Wydarzenie dodał(a)

Nasza wiedza w kwestii zdrowego odżywiania się jest już na tyle duża, aby wiedzieć, jakie produkty są dla nas zdrowe. Wiemy, że na pewno nie są to słodycze, tylko owoce i warzywa. Dziś samodzielnie robiliśmy surówkę z jabłka i marchwi. Każde z dzieci przyniosło tarkę, a po wykonaniu niezbędnych czynności higienicznych przystąpiliśmy do pracy. Ucieranie na tarce to wcale nie taka łatwa praca, ale wykonaliśmy ją wzorowo. Surówka smakowała wyśmienicie, a my przekonaliśmy się, że jeśli będzie trzeba, to bardzo chętnie wyręczymy mamę i pomożemy w przygotowaniu obiadu. Przecież znamy się na tym jak nikt inny.

od

do