Piknik rodzinny

Wydarzenie dodał(a) Grażyna Kobus

Z okazji DNIA MATKI i OJCA oraz DNIA DZIECKA Przedszkole Nr 21 w Koszalinie zorganizowało PIKNIK RODZINNY pt. "Bezpieczne wakacje" na terenie boiska Zakładu Gazowniczego dnia 13 czerwca 2014r. Dzieci wybrane wcześniej w drodze eliminacji reprezentowały swoją grupę podczas quizu na temat "Bezpieczne wakacje". Były konkursy dla rodziców i dzieci, zawody sportowe oraz rajd rowerowy. Była kiełbaska z grilla oraz zupa grochowa ugotowana przez nasze panie kucharki. Za udział w konkursach i zawodach nagradzano wszystkich uczestników. Dzieciom bardzo podobał się makijaż oraz naklejany tatuaż, który wykonywały panie nuczycielki. Niestety to, co dobre szybko się kończy i nadszedł czas, kiedy trzeba było wracać do domu. Mamy nadzieję, że wszystkim bardzo się podobało, więc zapraszamy za rok.

od Grażyna Kobus

do Grażyna Kobus