Polecamy Tosia na Wyspie Zapomnianych Bajek

Tosia na Wyspie Zapomnianych Bajek

Tosia nie lubi czytać książek, zdecydowanie woli gry komputerowe.

Pewnego dnia spotyka Jonasza – tajemniczego chłopca z Wyspy Zapomnianych Bajek. Powierza on dziewczynce zadanie ocalenia swojego królestwa, w którym rozpanoszył się król Elektronik – miłośnik tabletów, telefonów komórkowych i komputerów. Z jego winy dzieci porzucają czytanie, a wyspie grozi zagłada. Czy Tosia podoła wyzwaniu? Czy przełamie swoją niechęć do książek? Opowieść uświadamia młodym czytelnikom, że we wszystkim trzeba znać umiar i że nie warto ślepo podążać za modą, także taką na elektroniczne gadżety.

Tosia na Wyspie Zapomnianych Bajek
Wydawnictwo Skrzat