Polecamy Tak się bawią i śpiewają dzieci

Tak się bawią i śpiewają dzieci

ponad 8 lat temu

"Tak się bawią i śpiewają" dzieci to obszerny zbiór piosenek i pląsów, przy których świetnie bawią się dzieci, te młodsze i trochę starsze, a nawet dorośli. W publikacji zebrano kilkaset utworów i zabaw, pogrupowanych według tematów (np. piosenki o rodzinie, szkole i przedszkolu, porach roku i świętach), przeznaczenia (śpiewanki integracyjne, na powitanie i na pożegnanie, kołysanki, masażyki, kształtujące świadomość ciała) czy formy (np. przyśpiewki biesiadne, pieśni ludowe i regionalne, żartobliwe wyliczanki). Większość utworów to melodie popularne, znane i chętnie śpiewane od pokoleń. Nagrania piosenek zapisane na 18 płytach CD staną się zapewne doskonałym uzupełnieniem każdej domowej, przedszkolnej lub szkolnej kolekcji płyt muzycznych. Do wesołej zabawy zachęcą nie tylko przyjemne dla ucha śpiewanki, ale także opracowanie graficzne – duże kolorowe, często humorystyczne, ilustracje.

Tak się bawią i śpiewają dzieci
Opracowanie: Józef Częścik