Polecamy Spełnij dziecięce marzenia 2017

Spełnij dziecięce marzenia 2017

ponad 7 lat temu

Czas na 4. edycję konkursu „Spełnij dziecięce marzenia”. Zapraszamy do udziału młodych projektantów – studentów lub absolwentów szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także amatorów.

Celem konkursu jest zaprojektowanie mebla inspirowanego pracami plastycznymi dzieci, które zostały nagrodzone w konkursie „Mebel dziecięcych marzeń 2017”.

Organizator przydzieli zgłaszającym się projektantom prace, na podstawie których zaprojektują oni meble.

Termin przesłania zgłoszenia (on-line) – 11 grudnia br.

Termin przesyłania projektów – 5 lutego 2017 r.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w marcu 2017 r., podczas targów „Meble Polska” w Poznaniu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

- dwutygodniowy staż (z zakwaterowaniem) w firmie z branży meblarskiej;

- oprogramowanie CAD wspomagające projektowanie 3D;

- miejsce na kursie projektowania wnętrz organizowanym przez firmę Creator;

- voucher na kurs organizowany przez Educoncept.

Szczegółowy regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Inicjatywa „Mebel marzeń 2017”, organizowana przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika branży meblarskiej „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A., składa się z dwóch etapów:

I ETAP – konkurs „Mebel dziecięcych marzeń”

II ETAP – konkurs „Spełnij dziecięce marzenia”

„KSIĘGA TRENDÓW” – pierwsza w Polsce publikacja łącząca analizę tendencji socjologicznych z produktami odpowiadającymi na ukryte za nimi potrzeby Polaków. W promujących ją akcjach ważną rolę odgrywają prace powstałe w ramach inicjatywy „Mebel marzeń”. W ten sposób integrują się pomysły najmłodszych z kreatywnością młodych projektantów i rynkową dojrzałością podmiotów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.

Pod patronatem