Przygotowanie placówki do kontroli przeprowadzonej przez Kuratora Oświaty

Barbara Szeląg   Luty 2011

Kontrole przeprowadzane w placówkach przedszkolnych przez wizytatorów Kuratoriów Oświaty wciąż budzą wśród niektórych dyrektorów liczne kontrowersje. Tymczasem okazuje się, że umiejętne przygotowanie placówki do kontroli pozwala uniknąć zbędnego stres... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Kontrole przeprowadzane w placówkach przedszkolnych przez wizytatorów Kuratoriów Oświaty wciąż budzą wśród niektórych dyrektorów liczne kontrowersje. Tymczasem okazuje się, że umiejętne przygotowanie placówki do kontroli pozwala uniknąć zbędnego stresu.

Z artykułu dowiemy się, co podlega kontroli organu sprawującego nadzór pedagogiczny, jakie są rodzaje i cele kontroli oraz jakie są obowiązki wizytatora kontrolującego.