Barbara Madej-Kowalik dodał(a) konkurs ponad 5 lat temu
I : W. Borowska, L.Leśnicka II : O.Kowalski,M.Uzdowska III R.Grzebyk,N.Miller
Barbara Madej-Kowalik dodał(a) konkurs ponad 7 lat temu
Ogólnopolski konkurs plastyczny
W kategorii 5- 6 lat: 1 miejsce LAURA PRZYCHODZKA 2 miejsce ŁUKASZ POCHOPIEŃ 3 miejsce Wiktoria German Kategoria 3 - 4-latki tylko wyróżnienia: ZUZANNA MADYS
Barbara Madej-Kowalik dodał(a) konkurs ponad 7 lat temu
ŚWIATECZNY ANIOŁEK
Wyniki konkursu grupa wiekowa 3 - 4-latki: 1 miejsce Hania BanaszakPrzedszkole 35 "Tęczowy domek" Wrocław 2 miejsce Zuzanna RóżańskaPrzedszkole w Lucieniu 3
Barbara Madej-Kowalik dodał(a) konkurs ponad 10 lat temu
"Bezpieczne zabawy na śniegu i lodzie"
Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej ogłosił Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczne zabawy na śniegu i lodzie”.
Barbara Madej-Kowalik dodał(a) konkurs ponad 12 lat temu
Kartka Bożonarodzeniowa
Do naszej placówki wpłyneło 360 pieknych prac dzieci i z tego względu komisja rozstrzygajaca konkurs postanowiła wyłonić z każdej kategorii wiekowej po 3 miejsca pierwsze, 3

Barbara Madej-Kowalik