Caterpillars in the meadow
Cześć Mróweczko, dziękujemy Ci za kolejną wycieczkę, szkoda tylko, że ostatnią. Kończymy już rok szkolny, żegnamy przedszkole i od września zabrzmi dla nas pierwszy dzwonek.
Caterpillars at the zoo
Tym razem wybraliśmy się na wycieczkę do zoo. List od Małej Mrówki dostarczył nam niezwykły posłaniec... hipopotam. Jako że, nie musieliśmy się długo przygotowywać natychmiast
Aneta Wąsek dodał(a) album ponad 7 lat temu
Caterpillars on a space journey
Dzieciom z angielsko – polskiego Przedszkola Niepublicznego SOWA w Częstochowie, tak spodobało się spotkanie z Małą Mrówką, że wprost nie mogły się doczekać kolejnego.
Caterpillars dive under water
Jak zwykle listy od Małej Mrówki dają nam ogromną radość, ale tym razem dostaliśmy paczkę, która całkowicie nas zaskoczyła. W wypełnionym wodą pojemniku znajdowało się
Aneta Wąsek dodał(a) album ponad 7 lat temu
Caterpillars crawled to London?!
Czy to prawda, że Gąsienice popełzły do Londynu? Hmmm... nie do końca. Dzieci z Grupy Gąsienice z Angielsko-polskiego Przedszkola Niepublicznego w Częstochowie poleciały do Londynu

Aneta Wąsek
ostatnie logowanie 6 miesięcy temu