Aleksandra Olejnik dodał(a) konkurs 11 miesięcy temu
Wyniki ogólnopolskiego konkursu "Sensoryczna pomoc dydaktyczna"
Aleksandra Olejnik dodał(a) konkurs rok temu
Konkurs piosenki angielskiej "Sing it, Show it" III edycja-wyniki
Aleksandra Olejnik dodał(a) konkurs ponad 5 lat temu
sing IT, show IT 2
Aleksandra Olejnik dodał(a) konkurs ponad 6 lat temu
Sing IT, Show IT - Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej - wyniki
Dnia 11.06.2018 r. w Angielsko-polskim Przedszkolu Niepublicznym Sowa w Częstochowie odbyło się zebranie jury w składzie: - Marta Czaja – język angielski - Monika Mikowska
Ważki w Zoo
W ostatnią podróż w jaką zabrała nas Mała Mróweczka było Zoo. Podczas tej wycieczkispotkaliśmy różne zwierzątka, te małe i słodkie oraz te duże i baaardzo groźne.
Ważki w podwodnym świecie
Tym razem nasza Mała Mróweczka zabrała dzieci w podróż po nieznanych głębinach mórz i oceanów. Ważki miały okazję poznać takie zwierzątka jak: rozgwiazda,
Ważki w podróży po Kosmosie
W tym miesiącu Mała Mrówka odbyła podróż po Kosmosie. I tym razem na wycieczce nie mogło zabraknąć dzieci z grupy WAŻKI z Przedszkola SOWA w Częstochowie. W wyprawie wzięło
Ważki w podróży po Londynie
Grupa Ważki z Przedszkola SOWA w Częstochowie również zdecydowały się odbyć niezwykłą podróż po Londynie. Naszym przewodnikiem była mała ale jakże sympatyczna Mrówka.

Aleksandra Olejnik
ostatnie logowanie 5 miesięcy temu