Agnieszka Borkowska dodał(a) konkurs tydzień temu
Wyniki konkursu Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają
Agnieszka Borkowska dodał(a) konkurs 2 miesiące temu
"Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają"
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają".
Agnieszka Borkowska dodał(a) konkurs rok temu
Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu serdecznie zaprasza do Ogólnopolskiego konkursu plastycznego.
Agnieszka Borkowska dodał(a) konkurs ponad 2 lat temu
"Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają"
Samorządowe Przedszkole w Przecławiu serdecznie zaprasza do udziału w III Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spedzają" Termin
Agnieszka Borkowska dodał(a) konkurs ponad 3 lat temu