Akcja Pocztówkowe Przedszkole ZAKOŃCZONA - zapas pocztówek został wyczerpany.
Dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji.
(Odpowiemy na wszystkie pocztówki, które zostały nadane do 13.11.2017 - decyduje data stempla pocztowego).

Pocztówkowe przedszkole

Materiały pomocnicze

Poznaję Kraków – bezpłatne materiały pomocnicze:

Aby pobrać plik, musisz być zalogowany. Zaloguj się, lub zarejestruj!

Pocztówka z Krakowa – format A4 w pełnej gamie kolorów

Pobierz, powiel w dowolnej ilości dla każdego dziecka. Kartkę w wersji kolorowej wykorzystasz do przygotowanych przez nas ćwiczeń i zabaw nr 1, 4 i 5.

Pocztówka z Krakowa – format A4 wersja czarno-biała

Pobierz, powiel w dowolnej ilości dla każdego dziecka. Kartkę w wersji czarno-białej wykorzystasz do przygotowanych przez nas ćwiczeń i zabaw nr 1, 2 i 3.

Pobierz bezpłatnie

Propozycje zabaw i ćwiczeń z pocztówką z Krakowa

Nasze pomysły na zabawy i ćwiczenia z kartką do wyboru dla wersji kolorowej lub czarno-białej.

Pobierz bezpłatnie

Scenariusze, fotografie i ilustracje do edukacji regionalnej o Krakowie

Zestawienie przykładowych materiałów i scenariuszy, które mogą być pomocne podczas realizacji zajęć o Krakowie.